Основні розділи

Авеню Декор Лайнстоун-20

«Лайнстоун» - це нова серія тротуарної плитки, ключовою перевагою якої є поставка готових комплектів бруківки різних розмірів на одному піддоні. Серія розроблена за сучасними світовими тенденціями з використанням вишуканої колірної гами «Колор-мікс».

Ландшафтні дизайнери, архітектори, власники приватних будинків, а також шанувальники якісної та естетичної продукції оцінять ще одну новинку від відомого бренду AVENU DECOR. Створена на основі аналізу світового досвіду, серія бруківки «Лайнстоун» унікальна за своїм стилем і не має гідних аналогів на будівельному ринку України.

Лінійка тротуарної плитки «Лайнстоун» - це сучасне вишукане рішення при облаштуванні приватних маєтків, паркових зон, тротуарів, міських площ. А тераси, викладені бруківкою різних форматів і плитами великого розміру, сьогодні є трендом світового ландшафтного дизайну.

*Зверніть увагу, що деякі позиції тільки під замовлення від 500 квадратних метрів. За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів з продажу бруківки.
Розмір Висота, мм Укладальна площа з
1 рядка на піддоні, м.кв.
Укладальна площа
3 1 піддона, м.кв.
Маса
1 піддону, кг.
Ціна 1 м.кв.
(з ПДВ) грн.
Лайнстоун-20 Поставляється комплектом
200х100 40 1,08 15,12 2126 358,56
200х200
200х300
Розмір Висота,
мм
Укладальна площа
з 1 рядка на піддоні,
м.кв.
Укладальна
площа
з 1 піддона, м.кв.
Маса
1 піддону,
кг.
Ціна
1 м.кв.
(з ПДВ) грн.
Лайнстоун-20 Поставляється комплектом
200х100 40 1,08 15,12 2126 358,56
200х200
200х300

ТРОТУАРНА ПЛИТКА АВЕНЮ ДЕКОР "ЛАЙНСТОУН-20" КУПИТИ В КИЄВІ

«Лайнстоун-20»: бруківка розмірами 20х10, 20х20 і 20х30 см з товщиною 4 см.

Поєднання трьох форм з єдиною шириною 20 см і довжиною, кратною 10 см, дозволяє швидко укладати плитку, комбінувати її в різних напрямках, отримуючи, таким чином, широкий спектр для втілення різних дизайнерських задумів. Простий і елегантний геометричний стиль бруківки ефектно підкреслює образ різних архітектурних задумів.

Кожен комплект «Лайнстоун» має свої особливості, які елегантно поєднують різні форми та розміри бруківки, найкращим чином відтворюючи в бетоні красу природного каменю. А простота укладання такої тротуарної плитки дозволяє, навіть без професійної підготовки, створювати цікаві варіанти візерунків. До того ж, комплекти «Лайнстоун-20» і «Лайнстоун-30» можуть укладатися спеціалізованою технікою.

Особливість тротуарної плитки «Лайнстоун» - це відсутність фаски, яка дозволяє створювати візуально безперервні масиви різних колірних рішень при укладанні. Плитка доступна у вже відомій колірній гамі «Колор-мікс» від ТМ AVENU DECOR. Вибрати можна будь-яку комбінацію кольорів на свій смак: від пастельних до контрастних, від помаранчово-білих до чорно-коричневих. Гамма «Колор-мікс» має 14 колірних варіантів, які перевершують доступні на сьогодні палітри натурального каменю та інших подібних покриттів.
Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.