Основні розділи

Авеню Декор Лайнстоун-30

«Лайнстоун» – це не тільки нова серія тротуарної плитки, перевагою якої є водночас поставка комплектів бруківки різних розмірів, але й розробка яка стоїть на ряду з сучасними світовими тенденціями з використанням неповторного кольорового букета «Колор-микс».

Власники приватних будинків, архітектори, ландшафтні дизайнери та прихильники якісної та естетичної продукції оцінять ще одну новинку від AVENU DECOR. Незвичайна серія бруківки «Лайнстоун» унікальна, стильна та неповторна, якщо навіть порівняти увесь будівельний ринок України.

Тротуарна плитка «Лайнстоун» – це не тілько сучасне рішення при облаштуванні власності, але і чудовий варіант для міських майданчиків, тротуарів та паркових зон. А ансамблі терас, котрі виложені бруківкою різних форматів й плитами великого розміру, на сьогодні в тренді світового ландшафтного дизайну.

*Зверніть увагу, що деякі позиції тільки під замовлення від 500 квадратних метрів. За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів з продажу бруківки.
Left
Right
Розмір Висота, мм Укладальна площа з
1 рядка на піддоні, м.кв.
Укладальна площа
з 1 піддону, м.кв.
Маса
1 поддону, кг.
Ціна 1 м.кв.
(з ПДВ) грн.
Лайнстоун-30 Поставляється комплектом
150х150 40 0,81 12,96 1271 358,56
300х150
300х300
Розмір Висота,
мм
Укладальна
площа з 1 рядка
на піддоні, м.кв.
Укладальна
площа
з 1 піддону, м.кв.
Маса
1 піддону,
кг.
Ціна
1 м.кв.
(з ПДВ) грн.
Лайнстоун-30 Поставляється комплектом
150х150 40 0,81 12,96 1271 358,56
300х150
300х300

ТРОТУАРНА ПЛИТКА АВЕНЮ ДЕКОР "ЛАЙНСТОУН-30" КУПИТИ В КИЄВІ

«Лайнстоун-30»: тротуарна плитка з розмірами 15х15, 15х30 і 30х30 см та товщиною 4 см

Комбінація з трьох плиток середнього розміру — двох квадратних і однієї прямокутної — дає формулу нетривіальної викладки. Візерунок виглядає незвично, немов головоломка, різні частини якої безперервно змінюються в залежності від точки огляду і привертають погляд.

Кожен комплект «Лайнстоун» має свої особливості, які елегантно поєднують різні форми та розміри бруківки, найкращим чином відтворюючи в бетоні красу природного каменю. А простота укладання такої тротуарної плитки дозволяє, навіть без професійної підготовки, створювати цікаві варіанти викладок. До того ж, комплекти «Лайнстоун-20» і «Лайнстоун-30» можуть укладатися спеціалізованою технікою.

Особливість тротуарної плитки «Лайнстоун» - це відсутність фаски, яка дозволяє створювати візуально безперервні масиви різних колірних рішень при укладанні. Плитка доступна у вже відомій колірній гамі «Колор-мікс» від ТМ AVENU DECOR. Вибрати можна будь-яку комбінацію кольорів на свій смак: від пастельних до контрастних, від помаранчово-білих до чорно-коричневих. Гамма «Колор-мікс» має 14 колірних варіантів, які перевершують доступні на сьогодні палітри натурального каменю та інших подібних покриттів.
Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.