Основні розділи

Авеню Декор Лайнстоун-60

Створюючи нову серію тротуарної плитки «Лайнстоун», досягли лише не мала перевагу, яке відразу ж дозволило здійснювати поставки комплектів бруківки різних розмірів, а також домогтися положення на одному ряду з сучасними світовими тенденціями. Використовуючи неповторні колірні відтінки «Колор-мікс».

Завдяки цьому архітектори, власники приватних будинків, ландшафтні дизайнери та основна маса шанувальників якісної та естетичної продукції обов'язково повинні звернути увагу на новинку від AVENU DECOR. Унікальна серія бруківки «Лайнстоун» незвичайна, неповторна і стильна, якщо навіть порівнювати весь будівельний ринок України.

Лінійка тротуарної плитки «Лайнстоун» - це сучасне вишукане рішення при облаштуванні приватних маєтків, паркових зон, тротуарів, міських площ. А тераси, викладені бруківкою різних форматів і плитами великого розміру, сьогодні є трендом світового ландшафтного дизайну.

*Зверніть увагу, що деякі позиції тільки під замовлення від 500 квадратних метрів. За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів з продажу бруківки.
Left
Right
Розмір Висота, мм Укладальна площа з
1 рядка на піддоні, м.кв.
Укладальна площа
з 1 піддону, м.кв.
Маса
1 поддону, кг.
Ціна 1 м.кв.
(з ПДВ) грн.
Лайнстоун-60 Поставляється комплектом
300х300 60 1,07 10,70 1588 378
300х600
Розмір Висота,
мм
Укладальна
площа з 1 рядка
на піддоні, м.кв.
Укладальна
площа з 1
піддону, м.кв.
Маса
1 піддону,
кг.
Ціна
1 м.кв.
(з ПДВ) грн.
Лайнстоун-60 Поставляється комплектом
300х300 60 1,07 10,70 1588 378
300х600

ТРОТУАРНА ПЛИТКА АВЕНЮ ДЕКОР "ЛАЙНСТОУН-60" КУПИТИ В КИЄВІ

«Лайнстоун-60»: плити великого з розмірами 60х30 і 30х30 см та товщиною 6 см.

Тротуарні плити великих розмірів — практичне та естетичне рішення для мощення терас, паркових територій і навіть ландшафтних садових доріжок у форматі step-by-step. Завдяки розмірам «Лайнстоун-60», поверхня плитки ідеально рівна і з мінімальною кількістю швів. Великоформатні плити виглядають самодостатньо, незалежно від модних тенденцій. «Лайнстоун-60» істотно розширює творчий простір для втілення дизайнерських ідей. Широкий вибір кольорів дозволить створити дійсно легку і комфортну атмосферу відпочинку.

Особливість тротуарної плитки «Лайнстоун» - це відсутність фаски, яка дозволяє створювати візуально безперервні масиви різних колірних рішень при укладанні. Плитка доступна у вже відомій колірній гамі «Колор-мікс» від ТМ AVENU DECOR. Вибрати можна будь-яку комбінацію кольорів на свій смак: від пастельних до контрастних, від помаранчово-білих до чорно-коричневих. Гамма «Колор-мікс» має 14 колірних варіантів, які перевершують доступні на сьогодні палітри натурального каменю та інших подібних покриттів.

Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.