Основні разділи

Авеню Декор — тротуарна плитка

Доріжки та майданчики, вимощені тротуарною плиткою — гордість будь-якого парку, скверу, саду, приватного подвір'я або прилеглої до офісу, готелю, банку чи будь-якого іншого закладу території. Використання тротуарної плитки «Авеню Декор» розкриває масу можливостей для втілення різних дизайнерських ідей. З її допомогою можна створювати різні химерні орнаменти, перетворюючи пішохідні доріжки на витвір мистецтва.

Мощення доріжок тротуарною плиткою — це вибір на користь довговічності та естетичності. Цей матеріал володіє масою якостей таких як:

  1. Ручна кладка, яка не потребує використання спеціального обладнання. На малих площах кладку плитки якщо є бажання може виконати сам господар будинку або дачі.
  2. Нема потреби доглядати за плиткою. Матеріал довговічний і не потребує догляду.
  3. На доріжках з тротуарної плитки практично не буває калюж. Вода просочується в просвіти між плитками та через спеціальну «подушку» з щебеню, яку роблять при укладанні плитки, йде під землю.
  4. Екологічність та естетичність. Гарний зовнішній вигляд плитки поєднується з безпекою її використання.

Переваги тротуарної плитки «Авеню Декор»

Цей вид плитки, реалізований нашою компанією у двох виконаннях «Рустик» і «Ф'южн», володіє таким набором переваг, як:

  • Міцність і надійність, що досягаються використанням напівсухого пресування на вібростолах, одного із сучасних способів виготовлення тротуарної плитки.
  • Контроль якості виробів, вироблений на кожному з етапів виробництва, що є гарантією якості та довговічності нашої плитки.
  • Повністю автоматизований процес виробництва, помітно знижує вартість цієї категорії плитки, і робить її доступною широкому колу покупців.
  • Використання металевого дробу для обробки поверхні плитки, що надає їй благородний вид і робить її поверхню шорсткою.
  • Можливість використання плитки «Рустик» для облицювання фасадів. Вона є різновидом облицювального каменю. Технології, що застосовуються для виробництва цієї плитки, надають їй максимальну схожість зі справжнім колотим природним каменем.

Купити тротуарну плитку «Авеню Декор» в Україні

Звернувшись в нашу компанію, що спеціалізується на продажу оздоблювальних і будівельних матеріалів, ви зможете вибрати та купити тротуарну плитку «Авеню Декор» в Києві та за межами столиці.

Ознайомившись з усіма видами плитки, представленими в нашому магазині, ви зможете замовити вподобаний вам вид плитки та оформити його доставку.

Ціна тротуарної плитки цього класу демократична в порівнянні з вартістю аналогічної продукції закордонного виробництва.
Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обрабку персональних данних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за самою нижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.