Основні розділи

Тротуарна плитка Авеню Фалка

«Фалка» - тротуарна плитка, ламані межі якої створюють ефект хвилі на кожній плитці. Викладена масивами, вона створює візуальні ефекти - «повзе» змійкою, стає подібною морським коникам, ставки каменів іншого кольору імітують «падаючий водоспад».

Зовнішній вигляд садової або паркової ділянки, зони відпочинку, парковки безпосередньо залежить від якості та виду дорожнього покриття. Оформляючи будь-яку територію, кожен напевно зіткнеться з проблемою вибору матеріалу мощення доріжок, стежок, майданчиків. З появою на будівельному ринку тротуарної плитки, стало можливим вирішення безлічі завдань, пов'язаних з плануванням ландшафтного дизайну на облаштованих ділянках. Завдяки фігурним елементам мощення (ФЕМ) і спланованою геометрією покриття оригінально декоруються та архітектурно перетворюються дворики, вулиці, зупинки транспорту. Багатий асортимент тротуарної плитки різної конфігурації, фактури, забарвлення і розмірів надає стильний, індивідуальний, доглянутий вигляд місцевості, додаючи їй ще більше мальовничості та пишноти. Крім естетичної функції тротуарна плитка також використовується з метою попередження розмиву і просідання грунту.

*Зверніть увагу, що деякі позиції тільки під замовлення від 500 квадратних метрів. За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів з продажу.
Розмір,мм Маса 1 м.кв,кг Ціна за 1 м.кв., (з ПДВ), грн
Колір
Сірий Венге, Вишня, Графіт,
Оливка, Паприка, Гавана
Бурштин, Малібу,
Перлина, Сахара
Тайга Арктика
ФАЛКА
240x130x80 185.8 313,2 342,4 429,8 - -
300x150x100 230.9 414,72 453,6 549,72 - -
240x130x120 279.4 453,60 490,32 583,20 - -
Розмеі,мм Маса
1 м.кв,кг
Ціна за 1 м.кв., (з ПДВ), грн
Колір
Сірий Венге, Вишня, Графіт,
Оливка, Паприка, Гавана
Бурштин, Малібу,
Перлина, Сахара
ФАЛКА
240x130x80 185.8 313,2 342,4 429,8
300x150x100 230.9 414,72 453,6 549,72
240x130x120 279.4 453,60 490,32 583,20

ТРОТУАРНА ПЛИТКА АВЕНЮ ФАЛКА КУПИТИ У КИЄВІ

Сьогодні сучасний ринок будматеріалів пропонує покупцеві тротуарну плитку, виготовлену за двома технологіями — вібропресування і вібролиття. Зупиняючи свій вибір на тому чи іншому покритті, необхідно враховувати майбутнє його призначення. Оскільки від способу виробництва ФЕМ будуть залежати міцність плитки, відповідно, допустимі місця її укладання. Наприклад, вібропресованна плитка використовується для мощення майданчиків, що піддаються інтенсивним навантаженням (рух транспорту), а вібролиту плитку доцільно укладати на менш навантажених ділянках (паркові алеї, стежки).Також необхідно враховувати товщину плиткового матеріалу в залежності від планів його експлуатації: плитка товщиною понад 60 мм здатна витримувати великі навантаження і високу прохідність.

Купити в Києві тротуарну плитку торгової марки «Авеню» від київського заводу «ЗБК ім. С. Ковальської »за найдоступнішими цінами ви легко зможете, оформивши замовлення в інтернет-магазині« Декор Таун». Ми пропонуємо тільки якісне, довговічне тротуарне покриття — вібропресованну плитку «Авеню», здатну протистояти навіть самим агресивним середовищам і погодним умовам, витримувати колосальні навантаження на майданчиках з інтенсивним рухом. З метою виконання всіх норм і правил укладання для забезпечення тривалої експлуатації плиткового покриття рекомендуємо довірити монтажні роботи професіоналам.

Великий модельний ряд тротуарної плитки «Авеню», включаючи серію «Фалка», дозволяє облаштувати дорожні ділянки будь-яких габаритів і форм. Володіючи хорошою пропускною спроможністю повітря і вологи, дане плиткове покриття абсолютно безпечно для рослин з розгалуженою кореневою системою. Крім того, плитка екологічно безпечна для людини і навколишнього середовища, зручна і проста в роботі та експлуатації, відмінно переносить перепади температур нашого клімату.

Тротуарна плитка Авеню «Фалка» (240х130 / 80 мм; 300х150 / 100 мм) має ламані межі, візуально нагадують хвилю. Викладаючи ФЕМ масивом, можна створити об'ємні візуальні ефекти: повзання змії, падаючий водоспад тощо. Розширюючи простір і створюючи відчуття простору, «Фалка» доречна для мощення великих майданчиків. З огляду на високу міцність даного покриття, криволінійність профілю, що забезпечує відмінне зчеплення ФЕМ, плитку «Фалка» сміливо можна укладати на території, призначені для активного автомобільного руху. Колірна гамма покриття налічує дванадцять різних відтінків — від перлинно-білого тону до темного венге.

Купуйте бруківку Авеню «Фалка» в магазині «Декор Таун» і насолоджуйтесь всією багатогранністю її ламаних ліній, творчо втіленої дизайнерами в вашому ландшафтному проєкті.
Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.