Основні розділи

Тротуарна плитка Авеню Паркет

«Паркет» - нестандартна форма зі співвідношенням сторін 1 до 3. Широкі можливості, і напрацьовані роками варіанти укладання плитки на відкритих територіях, дарують необмежений простір для втілення дизайнерських фантазій.

Як приємно пройтися по рівній, гладкій доріжці в парковій алеї, відпочити в альтанці саду на акуратно вимощеному майданчику або проїхатися на своєму авто по красивій бруківці...

Всім відомо, що кожен з нас прагне до цивілізації та спокійного, комфортного відпочинку душі та тіла. І важливим елементом є обставини і якість дорожнього покриття в зонах відпочинку, торгових центрах, двориках, приватних ділянках.


*Зверніть увагу, що деякі позиції тільки під замовлення від 500 квадратних метрів. За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів з продажу.
Розмір,мм Маса 1 м.кв,кг Ціна за 1 м.кв., (з ПДВ), грн
Колір
Сірий Венге, Вишня, Графіт,
Оливка, Паприка, Гавана
Бурштин, Малібу,
Перлина, Сахара
Тайга Арктика
ПАРКЕТ
210х70х60 136 241,9 259,2 319,7 - -
Розмір,мм Ціна за 1 м.кв., (з ПДВ), грн
Колір
Сірий Венге, Вишня, Графіт,
Оливка, Паприка, Гавана
Бурштин, Малібу,
Перлина, Сахара
Тайга Арктика
ПАРКЕТ
210х70х60 168,48 180,36 222,48 230,04 311,04

ТРОТУАРНА ПЛИТКА АВЕНЮ ПАРКЕТ КУПИТИ У КИЄВІ

На сьогодні існує дуже багато різних видів покриттів, за допомогою яких можна вимостити доріжки і майданчики. Але найбільш поширеним і відповідним за всіма характеристиками матеріалом є тротуарна плитка, яка відіграє значиму роль в облаштуванні міських вулиць, стоянок, пішохідних доріжок, паркових зон. Відмінно вписуючись в будь-який ландшафтний дизайн завдяки своїй різноманітності форм, фактур, розмірів і колірної гами, вона стане вашим правильним рішенням. Тротуарна плитка дозволить навіть при найнесприятливіших погодних умовах ходити і їздити, не зустрічаючи бруду і калюж. Важливим її гідністю також є зручність і простота монтажу, для здійснення якого потрібно мінімум приладдя: пісок, щебінь, гумовий молоток, бордюри і рівень. Укладання плитки здійснюється на вирівняну, підготовлену поверхню з умовою обов'язкового виконання ряду вимог заводу-виготовлювача.

Ринок будівельних матеріалів пропонує великий вибір дорожньої бетонної плитки. Інтернет-магазин «Декор Таун» поспішає запропонувати вам купити в Києві і замовити доставку на будмайданчик за найдоступнішими цінами високоякісну тротуарну плитку «Авеню», виготовлену на київському заводі «ЗБК ім. С. Ковальської ». Асортимент моделей плитки дуже великий і вражає настільки великою кількістю конфігурацій і кольорів. Зупиняючи свій погляд на серії ФЕМ «Паркет» від торгової марки «Авеню», ви знаходите горизонт широких можливостей і фантазій дизайнерів в здійсненні свого ландшафтного проєкту.

Тротуарний камінь «Паркет» має нестандартну вузьку прямокутну форму бруска (210х70 / 60 мм) зі співвідношенням сторін 3 :1. Завдяки чому можливе виконання укладки криволінійної доріжки з мінімальними втратами на підріз. Використовуючи різні комбінації дванадцяти кольорів плитки, можна створити будь-які оригінальні малюнки та візерунки. Ландшафтні дизайнери рекомендують укладати плитку «Паркет», оформляючи клумби, оскільки сувора геометрія розкладки дозволить вдало підкреслити всю мальовничість і красу рослин. Також на невеликих майданчиках, мощених плиткою різних відтінків, можна отримати об'ємні, тривимірні орнаменти (наприклад, використавши кольори «Паприка» і «Вишня»).

ФЕМ «Паркет» проводиться методом вібропресування на високотехнологічному обладнанні німецької компанії «HESS», яка має п'ятнадцятирічний досвід на ринку будівельних матеріалів. Так, цементна суміш з барвниками і різними добавками поміщається в матриці, де під впливом віброімпульсів і тиску формуючого пуансона пресується до необхідних технологічних параметрів. Фактура виробу задається наявністю певного малюнка на пресі. Далі після формування плитка піддається тепло-вологій обробці і сушці.

«Декор Таун» пропонує своїм клієнтам вигідно купити в Києві тротуарну плитку Авеню «Паркет» за ціною виробника в інтернет-магазині компанії. Замовляючи дорожнє покриття «Паркет», ви робите правильний вибір, оскільки з легкістю зможете прикрасити свій сад, дворик, зону відпочинку на довгі роки!
Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.