Основні розділи

Тротуарна плитка Авеню Подвійне Т

«Подвійне Т» - камені, що нагадують букву «Т». Специфіка цієї форми — надійне зчеплення окремих плиток між собою. За формою і властивостями подвійне «Т» ідеально підходить для облаштування територій навколо об'єктів промислового призначення, перонів, вокзалів, АЗС тощо.

Тротуарна плитка є найпоширенішим варіантом жорсткого мощення пішохідних зон, садових і паркових територій, стоянок автотранспорту, міських вулиць і заміських ділянок. Завдяки такому виду мощення облагороджена місцевість набуває стильний і сучасний вигляд. Різноманітність форм, фактур, конфігурацій, багатокольорова гамма відтінків роблять фігурні елементи мощення (ФЕМ) дуже зручним і популярним облицювальним матеріалом.*Зверніть увагу, що деякі позиції тільки під замовлення від 500 квадратних метрів. За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів з продажу.
Розмір,мм Маса 1 м.кв,кг Ціна за 1 м.кв., (з ПДВ), грн
Колір
Сірий Венге, Вишня, Графіт,
Оливка, Паприка, Гавана
Бурштин, Малібу,
Перлина, Сахара
Тайга Арктика
ПОДВІЙНЕ Т
200x165x80 183.9 313,2 342,4 429,8 - -
Розмір,мм Маса
1 м.кв,кг
Ціна за 1 м.кв., (з ПДВ), грн
Колір
Сірий Венге, Вишня, Графіт,
Оливка, Паприка, Гавана
Бурштин, Малібу,
Перлина, Сахара
ПОДВІЙНЕ Т
200x165x80 183.9 313,2 342,4 429,8

ТРОТУАРНА ПЛИТКА АВЕНЮ ПОДВІЙНЕ Т КУПИТИ У КИЄВІ

Вибір типу плитки, її товщини та технології укладання визначається видом дорожньої поверхні, способом відводу опадів і талих вод, а також майбутнім навантаженням. ФЕМ мають цілий ряд переваг в порівнянні з іншими покриттями доріг. Так, укладати тротуарну плитку можна на майданчики будь-якої форми та розміру. При цьому різноманітні колекції оздоблювального матеріалу дозволяють гармонійно виглядати на тлі будь-якого ландшафтного дизайну. Також тротуарна плитка в разі потреби легко піддається демонтажу і повторному укладанню без втрати первинних експлуатаційних властивостей. А її екологічна безпека, морозо- і теплостійкість, низьке вологопоглинання і зносостійкість є основною рисою такого виду покриття.

Компанія «Декор Таун» є надійним, великим постачальником будівельних матеріалів. У нас ви зможете купити в Києві за найдоступнішими цінами тротуарну плитку «Авеню» від будівельно-виробничої групи «Ковальська».

Оформляючи замовлення, зверніть увагу на серію тротуарної плитки "Подвійне Т" ТМ «Авеню». Тротуарна плитка "Подвійне Т" виготовлена методом вібропресування із застосуванням напівсухих бетонних сумішей з низьким вмістом води на німецькому обладнанні фірми «HESS», що має п'ятнадцятирічний досвід на ринку будівельних матеріалів. Так, під одночасним впливом стиснення спеціальним пресом і подачі віброімпульсів готовий матеріал набуває високих експлуатаційних властивостей природного каменю. Автоматичне дозування вихідних компонентів, їх правильне змішування для виробництва суміші забезпечують суворе дотримання технологій та високу якість продукції. ФЕМ ТМ «Авеню» володіють усіма необхідними сертифікатами якості.

Зовнішній вигляд плитки візуально нагадує бруківку Т-подібної форми (200/165/80 мм). Її асортимент представлений у дванадцяти барвистих відтінках. Така колірна гамма дозволяє дизайнерам застосувати свою фантазію в декорації ландшафту, застосовуючи різні варіанти кладки. Суворі орнаменти «математичних» розкладок в цій феєрії фарб втілюють відмінні пропорції, стильний дизайн, універсальність, простоту і багатофункціональність.

Форма плиткового матеріалу у вигляді літери «Т» забезпечує якісне зчеплення окремих ФЕМ між собою, тому рекомендується для укладання на території промислового призначення, автозаправні станції та майданчики, що несуть колосальні навантаження аж до 600 кг на 1 см² площі.

Однорідна, дрібнозерниста структура вироби перешкоджає вологопоглинанням шляхом відсутності капілярних пір на поверхні. Висока зносостійкість, тривалий період експлуатації до 30 років ставлять цю модель тротуарної плитки на п'єдестал пошани у своєму сегменті.

Купити в Києві в магазині «Декор Таун» тротуарну плитку ТМ «Авеню» «Подвійне Т» за низькою ціною дуже просто: достатньо всього лише зв'язатися з нашим менеджером через телефон і оформити замовлення! Не відкладайте на завтра те, що можна зробити прямо зараз!
Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.