Основні розділи

Тротуарна плитка Авеню Ромб

«Ромб» - геометрична фігура, яка відома і використовується з давніх-давен. Зараз це одна з найпоширеніших і універсальних форм тротуарної плитки. Унікальні властивості «Ромба» розкриваються на великих площах — адже правильно покладена і підібрана за кольором плитка створює ефект тривимірних фігур.

Плитковий матеріал має широку сферу застосування, але найчастіше останнім часом використовується в будівництві як обробки різних поверхонь. Облаштування садових і паркових зон, приватних територій, мощення тротуарів, пішохідних доріжок, автостоянок — далеко не всі приклади універсального застосування плиткових покриттів.

Бетонна тротуарна плитка, маючи великий ряд переваг і відмінних характеристик, є найбільш популярним видом дорожнього покриття. Бруківка застосовується буквально до всіх дорожніх поверхонь, оскільки здатна витримувати колосальні навантаження. Викладення різноманітних орнаментів з мультикольорової бетонної плитки різної конфігурації є витонченим мистецтвом в сучасному будівництві.

*Зверніть увагу, що деякі позиції тільки під замовлення від 500 квадратних метрів. За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів з продажу.
Розмір,мм Маса 1 м.кв,кг Ціна за 1 м.кв., (з ПДВ), грн
Колір
Сірий Венге, Вишня, Графіт,
Оливка, Паприка, Гавана
Бурштин, Малібу,
Перлина, Сахара
Тайга Арктика
РОМБ
197х197х60 138.3 241,9 259,2 319,7 - -
Розмір,мм Ціна за 1 м.кв., (з ПДВ), грн
Колір
Сірий Венге, Вишня, Графіт,
Оливка, Паприка, Гавана
Бурштин, Малібу,
Перлина, Сахара
Тайга Арктика
РОМБ
197х197х60 241,9 259,2 319,7 - -

ТРОТУАРНА ПЛИТКА АВЕНЮ РОМБ КУПИТИ У КИЄВІ

Тротуарна плитка являє собою полімерний матеріал, в основі якого — цемент, пісок, фарбувальні пігменти, пластифікатори та модифіковані компоненти. Процес її виготовлення здійснюється методом вібролиття або вібропресування.

Придбання тротуарного плиткового матеріалу — непросте завдання, оскільки вигідна покупка є підсумком вдалого поєднання доступної ціни та бездоганної якості. Купити в Києві тротуарну плитку за низькою ціною ви зможете, відвідавши інтернет-магазин компанії «Декор Таун». Компанія готова надати клієнтам цілий комплекс послуг без зайвих витрат і ризиків: починаючи з покупки товару і закінчуючи забезпеченням своєчасних поставок матеріалу на будмайданчики.

Магазин «Декор Таун» володіє широким асортиментом бетонної плитки, в тому числі та виробництва заводу залізобетонних конструкцій ім. С. Ковальської в місті Київ під торговою маркою «Авеню». Тротуарна плитка «Авеню», яку ви можете купити в Києві у нас, відрізняється високою якістю, багатством колірних рішень і вражаючою наявністю різних форм і конфігурацій.

Замовляючи тротуарну плитку «Авеню» серії «Ромб», ви купуєте надійний будівельний матеріал, здавна прославлений ще в давньогрецьких і давньоримських легендах як плитка, яка прикрашає центральні вулиці столиць імперій.

Палітра забарвлення тротуарного покриття представлена у дванадцяти відтінках: Арктика, венге, вишня, графіт, перлина, малібу, оливка, паприка, сахара, сіра, тайга і бурштин. Це різноманітність кольорів дозволить створити шикарні малюнки, мозаїчні картинки та тривимірні композиції у вигляді зірок, планет. Так, будь-яка поверхня повністю перетвориться завдяки акуратно викладеною ромбовидною (197х197 мм) тротуарною плиткою серії «Ромб» від ТМ «Авеню». Фігурний елемент мощення має стандартні параметри фігури ромб — чотири однакові боки та внутрішні кути по 600 і 1200. Товщина плитки «Ромб» становить 60 мм, чим обумовлюється її застосування в пішохідних зонах, автомобільних стоянках й дорогах с невеликою інтенсивністю руху.

Завдяки застосуванню у виробництві плитки «Ромб» методом вібропресування на спеціальному обладнанні німецької фірми «HESS», даний матеріал придбав ряд значущих переваг. Основними перевагами плитки є її екологічна безпека, міцність, хороша повітро-і вологопропускна здатність, морозостійкість, зносостійкість, стійкість до зовнішніх агресивних середовищ. Таким чином, вибравши даний вид тротуарної плитки, ви гарантовано отримуєте надійне довговічне покриття, яке буде приємно радувати око не менше 30 років.

Укладання плиткового покриття «Ромб» не займе у вас багато зусиль, а її мощення на «дихаючий» шар щебеню значно здешевить і спростить її повторну кладку в разі необхідності проведення ремонтних робіт.
Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.