Основні розділи

Балконні залізобетонні плити

Тут вказані наші базові ціни на балконні залізобетонні плити. Телефонуйте до нас і ми завжди можемо запропонувати вам додаткову знижку на балконні плити.
Назва Розмір, мм Маса, т Ціна, грн
ПБК 24.12-5а 2390x1240x150 0.880 2970,00
ПБК 27.12-5а 2690x1240x150 0.970 3594,24
ПБК 33.12-5а 3290x1240x150 1.200 3748,68
ПБК 36.12-5а 3590x1240x150 1.300 4554,36

Балконні блоки у Києві та Київській області

Якщо ви хочете купити плити балконів в Києві — значить звернулися до потрібних людям. Ми вже давно займаємося реалізацією цих високоякісних залізобетонних виробів. Для їх виробництва, використовується сталева арматура, а також твердий бетон. Тільки дотримання стандартів, дозволяє створювати дійсно надійні та довговічні плити.

Ці вироби завжди використовуються при зведенні будинків — при цьому, зовсім неважливо, як буде використовуватися побудована конструкція — вона повинна бути міцною і безпечною.

Завжди можна вибрати певну форму — виробники створюють різноманітні плити, щоб кожен потенційний замовник зміг підібрати матеріал, що відповідає його вимогам і особливостям проєкту.

Особливості виробництва

Тут варто підкреслити, що ДСТУ дозволяє створювати плити, виключно прямокутної форми. В інших випадках — вам доведеться оформляти індивідуальне замовлення, щоб отримати необхідну кількість продукції.

Особливості класифікації

Якщо ви вирішили купити плити балконів в Києві — бажано розібратися з особливостями, маркуванням, призначенням, форматом — все це, варто враховувати при виборі, щоб не придбати непотрібний продукт.

В основному, всі потенційні покупці, звертають свою увагу на структуру — від цього буде залежати не тільки загальний розмір конструкції, але і вартість товару, його переносимість навантажень.

Якщо розглядати плити, у яких всередині є порожнечі — відрізняються з меншою питомою вагою, що дозволяє істотно знизити загальне навантаження на стіни, відповідно, будинок буде більш міцним і надійним, адже навантаження буде меншим. Також, варто виділити простоту в транспортуванні та установці — це унікальна можливість не тільки заощадити, але і забезпечити собі легкий і надійний матеріал, для свого будівельного проєкту.

Дивлячись на марки бетону, з якого виготовляються такі плити — виробники дійсно готують їх до того, що доведеться справлятися з величезними навантаженнями, наперекір призначення будинку.

Якими перевагами володіють ці плити

Виробники роблять все можливе, щоб дати потенційним покупцям якісні та довговічні вироби, у яких величезна кількість переваг:

Міцність деталей вражає — тут використані виключно високоякісні матеріали, які не допускають думки про брак або нестачі показників міцності;

Такі плити абсолютно не піддаються впливу різних зовнішніх факторів — ніяка корозія, гниття, комахи, атмосферні явища, не можуть вплинути на якість самого виробу;

Також, продукції не страшна надмірна волога, або різноманітні хімічні речовини, якщо виробники дотримувалися всіх правил створення таких плит — немає приводу особливо хвилюватися;

Експлуатаційний період — виробники подбали про те, щоб ці вироби могли прослужити досить довго;

Враховуються всі ваші переваги — готові надати вам плити, які будуть створені по вашім особистим параметрами. Можна підібрати необхідний розмір або форму — все буде залежати від нюансів вашого проєкту;

Якщо ви вибрали плити з пустотами — варто відзначити спрощене транспортування, а також легкий монтаж, якщо проводити порівняння з плитами, в яких порожнечі відсутні;

Плити дуже стійкі до будь-яких видів навантажень, вони не тільки добре з ними справляються, але також, не піддаються деформації, хіба що, можуть постраждати від сильного землетрусу.

Як визначитись з вибором

Якщо вас цікавлять вигідні ціни — зверніться до нас, наші фахівці відразу ж допоможуть підібрати необхідні плити — все буде залежати не тільки від того, якими їх хочете бачити ви — тут будуть враховуватися особливості будівлі, її конструкція, навантаження, які доведеться витримувати плитам балконним.

Складно уявити якісніші та надійні вироби.

Плити балконів від "Декор Таун" - гарантія безпеки і якості

Вирішили забезпечити свій будівельний об'єкт необхідними матеріалами? Важливо знайти фірму, яка точно не обдурить, не порушуватиме графіки поставок — адже часто, це досить неприємно, зірвані терміни простою проєкту. Все це тягне за собою додаткові фінансові витрати.

Наша компанія спеціалізується на продажі будівельних матеріалів, для тих, кому необхідно купити плити балконів в Києві — ми готові надати не тільки величезний вибір, а також індивідуальний підхід, щоб клієнту було легше визначитися з вибором.

Чому слід вибрати саме нас

Хоч те, що компанія зовсім нещодавно почала свій шлях в будівельному бізнесі — прогрес не змусив себе чекати, сьогодні у нас велика клієнтська база, яка продовжує розширюватися. Вся справа не тільки в нашому професіоналізмі:

Ми самі відповідаємо за товар, що продається — якщо інші фірми, в разі виникнення певних проблем, прикриваються недобросовісними постачальниками, то ми просто розв'язуємо це питання, допомагаючи клієнту в найкоротші терміни;

Ваші кошти будуть використані максимально ефективно — ми не намагаємося нікого обдурити, отримати зайве, ви будете платити тільки за наші послуги та необхідну кількість матеріалу — це відмінний спосіб істотно заощадити;

Якщо у вас є певні побажання щодо вартості, або графіка — все це буде враховуватися нашими фахівцями, які можуть грамотно розпланувати поставки. Відділ логістики дійсно намагається робити все можливе.

Вся продукція дуже якісна. Вам не доведеться хвилюватися з цього приводу, розумні ціни та своєчасна доставка, природно вам сподобаються.

Щоб купити плити балконів в Києві та поспішіть зв'язатися з нашими консультантами, вони не тільки допоможуть зробити правильний вибір, а й покажуть, як швидше оформити саме замовлення.
Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.