Основні розділи

Бетон М100

  • Стяжки підлоги
  • Чорнові підлоги
  • Бетонна підготовка

бетон м 100
Характеристики
Товарний бетон М100 В7,5 - найнижча марка бетонної суміші. Має попит при проведенні підготовчих робіт. Зазвичай виробляється на основі вапняного або доломітового щебеню. Залежно від проєктних вимог може виготовлятися на гравійному щебені.
Бетон М100 В7.5 не претендує на звання чемпіона по міцності, однак в силу своєї відносної дешевизни він знаходить свого споживача на ринку, як економічне і практичне рішення. В основному покупцями бетону М100 є великі будівельні фірми, що займаються влаштуванням монолітних фундаментів, використовуючи його як підоснову для горизонтальної гідроізоляції та збірки арматурного каркаса.
Застосування
Товарний бетон марки М100 (В 7.5) застосовується, в основному, при проведенні підготовчих робіт перед заливанням монолітних плит та стрічок фундаментів. Мова йде про так звану — бетонну підготовку: на піщану подушку вкладається тонкий шар бетону найнижчої марки, конкретно М100 В7.5, і вже потім, після застигання цього шару, починають робити арматурні роботи.

У приватному будівництві цим часто нехтують: забивають через піщану подушку в грунт вертикальні стійки з арматури. На них в'яжуть поздовжні та поперечні ряди. Про корозію арматури, забитої в землю, вважають за краще не думати. Насправді арматура повинна мати захисний шар бетону з усіх боків, що складно дотримати, не роблячи бетонну підготовку.

Худі бетони зазначеної марки застосовують в дорожньому будівництві, як бетонну подушку та для установки бордюрного каменю.
Питання
Чи можна застосовувати бетон М100 для заливки садових доріжок?
Ні.
Можна, якщо ви плануєте закопати гроші в землю. Така доріжка не прослужать і року. Після першої ж зими вона зруйнується.
Як швидко можна почати робити гідроізоляцію по поверхні бетонної підготовки?
З погодою не змагайся.
Залежно від температури та вологості, цей термін може бути від 1 до 4 тижнів. Вищі марки бетону швидше набирають достатню міцність.
Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.