Основні розділи

Бетон М150

  • Бетонна підготовка
  • Чорнові стяжки підлоги
  • Установка бордюрів
бетон м 150
Характеристики
Товарний бетон М150 В12.5 - низька марка бетонної суміші, яка зазвичай використовується при проведенні підготовчих робіт. Стандартно проводиться на базі вапняних або доломітових порід щебеню. Залежно від вимог проєктної документації може бути виготовлений на гравійному щебені.
Бетон М150 В12.5 не володіє чемпіонською міцністю, проте, завдяки невисокій ціні, він знаходить свого споживача. Зазвичай використовується, як економічне і практичне рішення. В основному, бетон М150 замовляють великі будівельні фірми для використання його як основи під настилання килима горизонтальної гідроізоляції та монтажу арматурного каркаса.
Застосування
Товарний бетон марки М150 (В 12.5) зазвичай застосовується при підготовчих роботах перед основною заливкою монолітної плити або стрічкового фундаменту. Основна область застосування — бетонна підготовка під гідроізоляцію та армування. На піщану подушку відливається тонкий шар бетону марки

М100 B7.5, потім, після затвердіння цього шару, починають виробляти гідроізоляційні роботи та армування.

Досить часто бетон М150 застосовують в дорожньому будівництві як бетонну подушку, а також для установки бордюрного каменю.
Питання
Чи можна застосовувати бетон М150 для заливки садових доріжок?
Ні.
Можна, якщо ви плануєте закопати гроші в землю. Така доріжка не прослужать і року. Після першої ж зими вона зруйнується.
Як швидко можна почати робити гідроізоляцію по поверхні бетонної підготовки?
З погодою не змагайся.
Залежно від температури та вологості, цей термін може бути від 1 до 4 тижнів. Вищі марки бетону швидше набирають достатню міцність.
Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.