Основні розділи

Бетон М400

  • Ригеля, балки, перекриття
  • Відповідальні фундаменти
  • Гідротехнічні споруди
бетон м 400
Характеристики
Товарний бетон марки М400 В30 володіє високими параметрами міцності, водонепроникності і морозостійкості. Завдяки високому вмісту цементу він досить швидко набирає початкову міцність. Виробляється тільки на твердих породах щебеню і з застосуванням цементу ЦЕМ I (М500Д0).
Конструкційний і товарний бетони М400 В30 виробляється тільки на твердих породах щебеню, із застосуванням цементу ЦЕМ I (М500Д0). При виробництві бетонної суміші використовуються спеціальні види добавок, що змінюють його рухливість і водонепроникність.
Застосування
Бетон М400 В30 найбільш широко використовується при виробництві ЗБ елементів мостових конструкцій, навантажених ригелів, балок, перемичок. Ефективний при бетонуванні гідротехнічних споруд: гребель, дамб, опор. Також використовується при спорудженні банківських сховищ, спеціальних ЗБК і ЗБВ та інших конструкцій зі спеціальними потребами по міцності, вологостійкості та довговічності.

У приватному будівництві застосовується досить рідко через свою вартість, малий термін зберігання суміші в рухомому стані після вивантаження з автобетонозмішувача.
Питання
Хочемо з чоловіком залити фундамент під зруб. Чула, що потрібен бетон марки 400 або 500. Що порадите?
Небажано.
Боюся, що хтось ввів вас в оману. Зазвичай, коли в побуті мова йде про бетони М400 або М500, його плутають з цементом. Бетони таких високих марок майже ніколи не застосовуються в приватному будівництві. З ними дуже складно працювати, вони швидко застигають і по правді кажучи, це стрілянина з гармати по горобцях. Міцність бетону М400, і вже тим більше М550, надлишкова в 99% випадків використання приватними забудовниками.

PS. До речі кажучи, бетон М500 не виробляють. Найближчі марки — це М450 і М550.
Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.