Основні розділи

ПРОДАЖ НАТУРАЛЬНОГО КАМЕНЮ БОЛГАРСЬКИЙ "СМАРАГД" ДЛЯ ДЕКОРУ ТА ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Натуральний камінь Болгарський "Смарагд"

Камінь Болгарський «Ізумруд» - це природний камінь насиченого кольору соковитої зеленої трави з багатим, природним блиском дорогоцінного смарагдового каменю. Його відблиск дуже багатий і різноманітний завдяки дивовижній грі світла.

Своє застосування матеріал знаходить як стіновий декор та оздоблювальний матеріал будівель, а також дизайн ландшафту. Облицювання стін, арок, колон, фасадів, поручнів, доріжок болгарським каменем створює розкішні елементи дизайну, надаючи вашому інтер'єру вишуканості та унікальності. Його виразна текстура, симпатичний малюнок не залишать нікого байдужим. Дизайнерські роботи з використанням натурального болгарського каменю «Ізумруд» - родзинка вашого інтер'єру, що притягає погляд!

*(ціна може змінюватися в залежності від складності підрізування і торцювання).
Натуральний камінь дуже популярний і має попит, оскільки з його допомогою створюються практичні, різноманітні, неприродно гарні покриття садових доріжок, підлог у виставкових залах, ступенів, стін, фасадів в житлових і комерційних приміщеннях. Дизайнери, забудовники та архітектори всього світу усвідомили всі можливості застосування даного природного матеріалу.

Природний Болгарський сланець – це довговічність, стиль, естетичність і комфорт. Йому не страшні великі зміни температур, вплив агресивних середовищ. Цей чудовий будматеріал дуже практичний і надійний, тому широко використовується як в інтер'єрі, так і в екстер'єрі будівель.

Купити в Києві натуральний болгарський камінь «Смарагд» за прийнятною ціною ви зможете в магазині «Декор Таун». Обслуговуючи найбільші київські будівництва, компанія надасть вам комплексну послугу, що складається в підборі, комплектації та своєчасній поставці природного каменю на будівельний об'єкт.
Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.