Основні розділи

ПРОДАЖ НАТУРАЛЬНОГО КАМЕНЮ БОЛГАРСЬКИЙ "ЗОЛОТИЙ" ДЛЯ ДЕКОРУ ТА ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Натуральний камінь Болгарський "Золотий"

Сланець є природним каменем вулканічного походження і має свою давню історію. Ще з часів Середньовіччя в Стародавньому Римі натуральний камінь мав особливу шану, оскільки широко використовувався як покрівельний матеріал. І по сьогоднішній день ця гірська порода застосовується в будівельній сфері для виробництва облицювальних і покрівельних будматеріалів.

Натуральний камінь «Болгарський Золотий» ви зможете купити в Києві та Київській області за відмінною ціною у великого постачальника будівельних матеріалів – компанії «Декор Таун». Купуючи природний камінь «Болгарський Золотий», ви отримуєте унікальну можливість ексклюзивно оформити свій інтер'єр і екстер'єр, який стане для вас символом відмінного смаку, престижу і високого соціального статусу.

*(ціна може змінюватися в залежності від складності підрізування і торцювання).
Болгарський сланець «Золотий» дозволить вам створити теплий, затишний, домашній куточок, де ви по-справжньому відпочинете і зможете відновити свої сили після важкого робочого дня. Оздоблення та декорування стін, фасаду, каміна, сходів додасть приміщенню стильний, благородний вид, який завжди буде актуальним як в сучасних, так і класичних інтер'єрах. Сланець «Болгарський Золотий» завдяки своєму оригінальному відтінку з золотистим блиском і особливою фактурою відмінно поєднується з різними будматеріалами такими, як скло, дерево, метал, органічно вписуючись в будь-яку композицію.

Будучи довговічним матеріалом, стійким до різних погодних умов і не вимагаючи спеціального догляду, Болгарський сланець «Золотий» можна застосовувати й в побудові ландшафту, наприклад, мощені садових доріжок. Таким чином, болгарський сланець на сьогодні вважається дуже поширеним, популярним облицювальним матеріалом, який здатний буквально перетворити територію своїм вишуканим, аристократичним видом. Його виразна, що запам'ятовується, природна фактура не зможе залишити нікого байдужим!
Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.