Основні розділи
ДЕКОР ТАУН

Ландшафтний дизайн

Хочете ландшафтний дизайн? У нас є унікальне комплексне рішення для вас!
Ландшафтний дизайн від Декор Таун
Вибір компетентного ландшафтного дизайнера — запорука успіху та благополуччя!
Передпроєктні роботи
Консультація фахівця, ознайомлення з ділянкою, побажання замовника, існуючою документацією, створення вимірів, інвентаризація деревних насаджень. Підготовка 2-х варіантів ескізів з урахуванням Ваших побажань. Аналіз води, грунту, геопластики рельєфу.
Підготовка проєкту ландшафтного дизайну
Підготовка проєктної документації — генплан і дендроплан, креслення і посадкове креслення. Візуалізація окремих видових точок 3d фільм-прогулянка. Технологічна карта по догляду за рослинами.
Озеленення ділянки
Підбір та закупівля рослин. Посадка рослинного матеріалу. Влаштування газону будь-якого виду.
Ольга Анциферова
Ландшафтний дизайнер
" Потрібно добре розбиратися в рослинах, знати в який грунт їх потрібно
висаджувати, як вони ростуть і цвітуть, грамотно використовувати особливості рельєфу
місцевості для створення садового пейзажу, відводити зайву воду з ділянки,
контролювати підведення комунікацій і т. д."
Ольга Анциферова
Ландшафтний дизайнер
" Потрібно добре розбиратися в рослинах, знати в який грунт їх потрібно
висаджувати, як вони ростуть і цвітуть, грамотно використовувати особливості рельєфу
місцевості для створення садового пейзажу, відводити зайву воду з ділянки,
контролювати підведення комунікацій і т. д."
ландшафтний дизайнер

Ольга Анциферова

До всього потрібен душевний підхід...
Наш дизайнер Ольга професійно займається ландшафтною архітектурою 3 роки.
Має ступінь магістра в галузі ландшафтної архітектури. Також отримала потрібний
професійний досвід як в Україні, так і закордоном. Гарну композицію
неможливо створити без художньої уяви, почуття смаку і вміння малювати.
Одночасно дизайнер повинен бути топографом, біологом, хіміком і інженером в
одній особі. Поговоривши з клієнтом, уточнивши всі
технічні деталі та зробивши необхідні обміри, дизайнер представляє клієнтові ескіз
майбутнього раю, намальований від руки або на комп'ютері. Отримавши добро, розробляє
ландшафтний проєкт, де буде розписано все: від розташування квітників, альтанок і
басейну до опису видів дерев і чагарників. Подальше завдання нашого
дизайнера - ведення проєкту до його остаточного втілення.
Ландшафтне проєктування.
Ландшафтне проєктування – це перший крок на шляху до створення прекрасного саду.
Це важливий і дуже відповідальний етап, тому що саме від нього залежить – наскільки затишним і комфортним буде Ваш сад. Закладена одного разу структура саду буде існувати довгі роки, десятиліття, а можливо і довше.
Якщо квітку можна легко пересадити, то пересадка дорослого дерева – це досить складна і дорога операція, то ж саме можна казати та про доріжки, освітлення, водойми та інші елементи ландшафтного дизайну.
Ландшафтне проєктування саду.
Таким чином, проєктування саду – це дуже трудомістка і непроста річ, вона вимагає компетентного підходу. Високий результат роботи наших фахівців досягається індивідуальним підходом до роботи з кожним клієнтом, обов'язковим виробничим контролем якості та використанням тільки високоякісного рослинного матеріалу.
Ландшафтне проєктування складається з декількох етапів
1
Передпроєктні роботи
Включають виїзд на ділянку, аналіз ситуації – оцінку стану грунту, рельєфу, рослинності, мікроклімату, гідрологічного режиму, ландшафтний аналіз території, фотофіксацію і т. д.
2
Ескізний проєкт
Розробляється концепція проєкту благоустрою та озеленення території, складаються ескізи генерального плану.
3
Ландшафтне проєктування
Після затвердження остаточного варіанту ескізу генерального плану, розробляється комплекс проєктної документації. До складу проєкту входять: план аналізу ситуації, план розміщення комунікацій, план функціонального зонування, генеральний план ділянки, дендроплан, план благоустрою території, план озеленення території, кошторис, проєкт виконання робіт, пояснювальна записка.
4
Після заключного утвердження проєкту
Укладається договір на проведення робіт з озеленення та благоустрою території, і наші фахівці приступають до втілення проєкту в життя.
Стилістика в ландшафтному дизайні.
Англійський або пейзажний стиль
Пейзажний стиль в ландшафтному дизайні імітує природний ландшафт. Тому спочатку може здатися, що при створенні такого парку не виникне особливих складнощів, насправді ж тут потрібно брати до уваги та знати багато: місцеву флору, особливості ландшафту, мати почуття міри та художній смак. Всі елементи, розміщені в пейзажному саду, повинні виглядати природно, лінії природного парку – м'які та плавні. Англійський стиль в ландшафтному дизайні багато в чому протилежний регулярному. Якщо в регулярному парку переважають симетрія, правильність і чіткість ліній і геометричні форми, в пейзажному парку композиції асиметричні, на зміну прямим лініям приходять звивисті, геометричні форми в парку цього типу ви теж не зустрінете. Відтворення природного пейзажу повинно бути природним – доріжки мають звивисту форму, якщо на ділянці є водоймище з містком, воно повинно утворювати єдине ціле з природним пейзажем ділянки. Звичайно, сад в англійському стилі вимагає такого ж догляду, як і будь-який інший, але сліди догляду повинні бути непомітні. Це не має відношення до газону, бо традиція стригти газони та постійно підтримувати їх акуратний вигляд в Англії дотримується вже не одне століття, вихідці з Туманного Альбіону привезли її з собою також в Америку і в Канаду. Рослини для англійського саду потрібно вибирати ретельно, його основу повинні складати рослини вашого регіону, добре пристосовані до даного клімату. Вони будуть добре виглядати в саду в будь-який час року – і влітку в променях яскравого сонця, і взимку під сніговою ковдрою, радувати яскравими фарбами восени та свіжою зеленню навесні. Порада. Якщо ви хочете створити англійський сад на дачі, починайте з газону. Навколо нього повинні бути розташовані різні композиції – галявини, групи чагарників і дерев, квітники. Повноцінний англійська пейзажний сад можна створити тільки на великій ділянці. Якщо площа вашої ділянки невелика, можна відтворити природний пейзаж в одному з його куточків.
Французький або регулярний стиль
Акуратні, строго симетричні композиції та організація простору, в якому неозброєним поглядом помітний порядок і домінування людини над дикою природою, – відмінні риси французького стилю, зачарувало свого часу Петра I. Тому для тих, хто цінує велич і помпезність ландшафтного дизайну, необхідно освоїти класичні канони створення французького саду – не прихідної краси строгих геометричних форм регулярного стилю. Відмінна риса французького саду – демонстративна штучність рукотворного світу, де не місце «натуральності» дикої природи. Тому тим, хто зважився на реалізацію формального стилю, необхідно відмовитися від «джунглів» і креативних «заростей» а-ля імітація буйства природних явищ – тільки абсолютно симетричні форми, чіткий порядок, кулясті або пірамідальні крони, рівні ряди та угруповання за розмірами.
Японський стиль
Японський сад – це дійсно один з найзагадковіших садів, і багато в чому ця загадка полягає в його простоті. Тому він такий привабливий. Японський стиль – це ще й особлива філософія, і вона впливає на життя господаря саду, активно допомагаючи йому. У справі позбавлення від стресів, набуття внутрішньої гармонії японському саду немає рівних: тут всі елементи стилю вивірені століттями саме для такої мети. Це сад легкого догляду (хоча спочатку здається складним). Але разом з тим він і один з найбільш «професійних». Тут дуже важливі почуття міри та смак, тому що японський сад – твір ландшафтного мистецтва. А тому, щоб такий сад органічно виглядав в наших умовах, не потрібно буквально копіювати всі його елементи. Найголовніше в філософії японського саду – він є моделлю природи, і щоб створити його, потрібно висловити образ, характерний для вашої місцевості, і своє трактування навколишнього вас простору. Японський сад сповнений символізму. Кожен його елемент: рослина, камінь, предмет – щось уособлює, тобто основний упор робиться не на видимі декоративні якості, а на внутрішній зміст. Коли він є, тоді непомітніший елемент заграє. Що цікаво, японський стиль можна назвати «безрозмірним», в тому сенсі, що він підходить для ділянок абсолютно будь-яких розмірів: від дуже великих до вкрай маленьких. Але оптимальна ділянка від 1 до 8 соток. Форма наділу землі також не має значення. До речі, японський стиль підійде для вузьких і довгих ділянок, прекрасно буде виглядати на схилі, але можна влаштувати японський сад і в низині.
Наші послуги та ціни.
Компанія «Декор Таун» виконає ландшафтний дизайн під ключ, використовуючи передові технології в створенні зелених, квітучих творів мистецтва, використовуючи їх в поєднанні зі звичними методами. Ми створили свій унікальний почерк, який перегукується з творчою красою, характером і культурою світу. Наш дизайнер не зупиняється на досягнутих висотах розвитку, а безперервно удосконалює свою майстерність.
ПЕРЕДПРОЄКТНІ РОБОТИ
1. Виїзд фахівця по ландшафтному дизайну на ділянку (ознайомлення з ділянкою, побажаннями замовника, існуючою документацією). 1 виїзд 200
2. Консультація фахівця з виїздом на ділянку (рекомендації ландшафтного архітектора або фахівця із захисту рослин) час консультаціїи, транспорт година 200
3. Накладка рослин, доріжок і мощення і всього рішення на фото або на 3d модель - ЕСКІЗ 100 кв.м. 280
4. Аналіз грунту 1 проба 700
5. Аналіз води 1 проба 700
6. Інвентаризація деревних насаджень 100 кв.м. 490
ПЕРЕДПРОЄКТНІ РОБОТИ
1. Виїзд фахівця по ландшафтному дизайну на ділянку (ознайомлення з ділянкою, побажаннями замовника, існуючою документацією). 1 виїзд 200
2. Консультація фахівця з виїздом на ділянку (рекомендації ландшафтного архітектора або фахівця із захисту рослин) час консультаціїи, транспорт година 200
3. Накладка рослин, доріжок і мощення і всього рішення на фото або на 3d модель - ЕСКІЗ 100 кв.м. 280
4. Аналіз грунту 1 проба 700
5. Аналіз води 1 проба 700
6. Інвентаризація деревних насаджень 100 кв.м. 490
Якщо Ви прийняли рішення замовити ландшафтні роботи в Києві в нашій компанії, ви отримаєте унікальні квітники, милуватися якими одне задоволення. Володіючи великим практичним досвідом у сфері дизайну ландшафту, ми намагаємося використовувати всі видатні художні досягнення, зібрані іншими професіоналами протягом багатьох століть.
ПРОЄКТНі РОБОТИ
1. Візуалізація окремих видових точок (формат А 4) шт. 280
2. Разбивне креслення 100 кв.м. 140
3. Посадкове креслення 100 кв.м. 150
4. План організації рельєфу 100 кв.м. 140
5. Дендроплан зі списком рослин 100 кв.м. 350
6. 3d фільм-прогулянка шт. 560
7. Генеральний план 100 кв.м. 280
8. Картограма земляних робіт 100 кв.м. 350
9. Схема декоративного мощення 100 кв.м. 140
10. Схема розстановки світильників 100 кв.м. 84
11. Схема освітлення ділянки 100 кв.м. 140
12. Проект системи поливу ділянки 100 кв.м. 210
13. Складання попередньої калькуляції і виконавчого кошторису 100 кв.м. 56
14. Пояснювальна записка 100 кв.м. 840
15. Технологічна карта по догляду за рослинами 100 кв.м. 420
16. Авторський нагляд 100 кв.м. 12 %
ПРОЄКТНІ РОБОТИ
1. Візуалізація окремих видових точок (формат А 4) шт. 280
2. Разбивне креслення 100 кв.м. 140
3. Посадкове креслення 100 кв.м. 150
4. План організації рельєфу 100 кв.м. 140
5. Дендроплан зі списком рослин 100 кв.м. 350
6. 3d фільм-прогулянка шт. 560
7. Генеральний план 100 кв.м. 280
8. Картограма земляних робіт 100 кв.м. 350
9. Схема декоративного мощення 100 кв.м. 140
10. Схема розстановки світильників 100 кв.м. 84
11. Схема освітлення ділянки 100 кв.м. 140
12. Проект системи поливу ділянки 100 кв.м. 210
13. Складання попередньої калькуляції і виконавчого кошторису 100 кв.м. 56
14. Пояснювальна записка 100 кв.м. 840
15. Технологічна карта по догляду за рослинами 100 кв.м. 420
16. Авторський нагляд 100 кв.м. 12 %
Ви самі можете вибрати бажаний стиль, а наш дизайнер-озеленювач допоможе втілити в життя навіть неординарніший задум. Висока якість і неповторність вашого проєкту гарантовані. Команда професіоналів перетворить на витвір мистецтва ділянки з неправильною формою і складним рельєфом, з різною конфігурацією, малі та великі площі. Всі матеріали, ретельно перевіряються на стійкість до температурних режимів, до шкідників, хвороб; підбираються біостимулятори та спецзасоби обробки.
ПІДГОТОВКА ДІЛЯНКИ ДО ОЗЕЛЕНЕННЯ
1. Очищення ділянки від сміття (без вивозу) кв.м. 6
2. Очищення від сміття зі складуванням на місці завантаження (без ціни транспорту) кв.м. 23
3. Вивіз сміття (без завантаження) кв.м. 1495
4. Зняття дернини вручну кв.м. 58
5. Развоз землі по ділянці (до 25м) кв.м. 230
6. Розробка грунту на глибину до 10см кв.м. 230
7. Культивація на глибину до 10 см кв.м. 21
8. Планування чорнове (зрізка до 10 см місцями, переміщення до 10 м) кв.м. 17
9. Копка траншей на глибину 20 см кв.м. 23
ПІДГОТОВКА ДІЛЯНКИ ДО ОЗЕЛЕНЕННЯ
1. Очищення ділянки від сміття (без вивозу) кв.м. 6
2. Очищення від сміття зі складуванням на місці завантаження (без ціни транспорту) кв.м. 23
3. Вивіз сміття (без завантаження) кв.м. 1495
4. Зняття дернини вручну кв.м. 58
5. Развоз землі по ділянці (до 25м) кв.м. 230
6. Розробка грунту на глибину до 10см кв.м. 230
7. Культивація на глибину до 10 см кв.м. 21
8. Планування чорнове (зрізка до 10 см місцями, переміщення до 10 м) кв.м. 17
9. Копка траншей на глибину 20 см кв.м. 23
Завдяки різноманіттю і креативності наших творчих ідей і художніх задумів, ми створюємо заміський ландшафтний дизайн садів будь-якої складності: природних, регулярних, англійських, альпійських, грунтопокривних, вересових, садів безперервного цвітіння, сад каменів тощо.
ПІДГОТОВКА ДО ПОСАДКОВИХ РОБІТ, ПОСАДКА
1. Підбір і закупка рослин час 288
2. Доставка (газель) чи даф-кран по договоренности
3. Посадка листяних дерев Высота,
м.
Од. вим Цена грн.
3-3,5 шт. 288
3,5-4,5 шт. 403
5,0-6,0 шт. 575
6,0-7,0 шт. 690
б. 7,0 шт. 1035
4. Посадка вічнозелених дерев Высота, м. Од. вим Ціна грн.
1 шт. 115
1-1,5 шт. 230
1,5-2 шт. 403
2-2,5 шт. 690
2,5-3 шт. 805
3-3,5 шт. 978
4 шт. 1150
5. Посадка чагарників Висота, м. Од. вим Ціна грн.
0,5 шт. 23
1 шт. 81
1-1,5 шт. 115
1,5-2 шт. 288
2-2,5 шт. 403
2,5-4 шт. 460
4 шт. 690
ПІДГОТОВКА ДО ПОСАДКОВИХ РОБІТ, ПОСАДКА
1. Підбір і закупка рослин час 288
2. Доставка (газель) чи даф-кран по договоренности
3. Посадка листяних дерев Висота,
м.
Од. вим Ціна грн.
3-3,5 шт. 288
3,5-4,5 шт. 403
5,0-6,0 шт. 575
6,0-7,0 шт. 690
б. 7,0 шт. 1035
4. Посадка вічнозелених дерев Висота, м. Од. вим Ціна грн.
1 шт. 115
1-1,5 шт. 230
1,5-2 шт. 403
2-2,5 шт. 690
2,5-3 шт. 805
3-3,5 шт. 978
4 шт. 1150
5. Посадка чагарників Висота, м. Од. вим Ціна грн.
0,5 шт. 23
1 шт. 81
1-1,5 шт. 115
1,5-2 шт. 288
2-2,5 шт. 403
2,5-4 шт. 460
4 шт. 690
Ландшафтний дизайн ділянки – це можливість втілити свої ідеї в життя і реалізувати мрії про повноцінний відпочинок. Адже в саду можна не тільки відволіктися від повсякденних турбот, але і почати мислити по іншому, адже кожен куточок створеного шедевра несе в собі видатний художній або філософський задум. Сад – це віддзеркалення вашого внутрішнього світу, тому краще замовляти послуги ландшафтного дизайнера в Києві та з задоволенням споглядати творіння, які ідеально підходять як до природного так і до регулярного стилю. Наші фахівці допоможуть вибрати індивідуальний стиль для вашої території та наповнити її змістом і багатством композицій.
РОБОТА З ВЛАШТУВАННЯ РУЛОННОГО ГАЗОНУ
1. Розвантаження машини Тонна 81
2. Планування чистове (до 10 см) з утрамбовкой грунту кв.м. 23
3. Планування чорнове (до 10 см) кв.м. 17
4. Развоз рулонів по ділянці до 25 м кв.м. 6
5. Укладання рулонного газону (без вартості матеріалу) укочення, полив кв.м. 29
6. Каткованіе кв.м. 6
7. Пристрій газону на схилах із застосуванням георешіток (без ціни матеріалу) кв.м. 81
8. Посів газону без вартості насіння кв.м. 23
РОБОТА ПО ВЛАШТУВАННЮ РУЛОННОГО ГАЗОНУ
1. Розвантаження машини Тонна 81
2. Планування чистове (до 10 см) з утрамбовкой грунту кв.м. 23
3. Планування чорнове (до 10 см) кв.м. 17
4. Развоз рулонів по ділянці до 25 м кв.м. 6
5. Укладання рулонного газону (без вартості матеріалу) укочення, полив кв.м. 29
6. Каткованіе кв.м. 6
7. Пристрій газону на схилах із застосуванням георешіток (без ціни матеріалу) кв.м. 81
8. Посів газону без вартості насіння кв.м. 23
На сайті надано прайс і ви можете ознайомитися з тим, які існують розцінки на елітний ландшафтний дизайн, будь то ландшафтний дизайн невеликої земельної ділянки або величезній території. Незалежно від того, що вам необхідно: відтворити старий сад або покинуту ділянку або здійснити комплексний ландшафтний дизайн маленької ділянки – ви звернулися за адресою!
ДОГЛЯД ЗА ДІЛЯНКОЮ
1. Комплексне обслуговування ділянки 6 соток (без вартості матеріалів, 4 рази на місяць) від 7 тыс. грн.
2. Прополка декоративних композицій вручну кв.м. 23
3. Мульчування (без вартості мульчі) м. 12
4. Внесення мінеральних добрив (без вартості добрив) шт. 6
5. Обробка дерев і чагарників (одна гармата без вартості матеріалу) шт. 288
6. Позакореневе підживлення чагарників і дерев (включаючи вартість мікроелементів) шт. 46
7. Обрізка дерев (кронування) віком до 5 років шт. 115
8. Обрізка дерев (кронування) віком понад 5 років шт. 230
9. Санітарна обрізка запущених дерев шт. 288
10. Санітарна обрізка чагарників шт. 35
11. Стрижка кущів в живоплоту до 1 м пог.м 115
12. Стрижка кущів в живоплоту від 1 м пог.м 288
13. Укриття на зиму теплолюбних чагарників (без вартості матеріалів) шт. 58
14. Розпушування, мульчування пристовбурних кіл шт. 23
15. Укладання геотекстилю з фіксацією кв.м. 29
16. Укладання сітки проти кротів (без вартості матеріалів) кв.м. 29
17. Рассипка мармурової крихти, кори від 4000 до 12000 за сотку кв.м. 17
ДОГЛЯД ЗА ГАЗОНОМ
1. Стрижка газону газонокосаркою кв.м. 2
2. Установка бордюрної стрічки (без вартості матеріалу) пог.м. 23
3. Аерація, скарифікація газону кв.м. 6
4. Вичісування газону кв.м. 6
5. Підживлення газону добривом (без вартості добрив) кв.м. 2
6. Знищення бур'янів на газоні: обробка гербіцидом вибіркової дії (без вартості препарату) кв.м. 12
7. Знищення бур'янів на газоні вручну кв.м. 144
8. Обробка газону фунгіцидом від хвороб і шкідників (з вартістю препарату) кв.м. 6
9. Підсів, ремонт газону (без вартості матеріалу) кв.м. 58
ІНШІ РОБОТИ
1. Водоспади, фонтани, струмки (будь-якої складності) Договірна
2. Пристрій квітників кв.м. 173
3. Посадка цибулинних кв.м. 12
4. Установка каменів на ділянці Тонна 1725
5. Пристрій автоматичної системи поливу від 4 до 11 тыс. грн. За сотку
ДОГЛЯД ЗА ДІЛЯНКОЮ
1. Комплексне обслуговування ділянки 6 соток (без вартості матеріалів, 4 рази на місяць) від 7 тыс. грн.
2. Прополка декоративних композицій вручну кв.м. 23
3. Мульчування (без вартості мульчі) м. 12
4. Внесення мінеральних добрив (без вартості добрив) шт. 6
5. Обробка дерев і чагарників (одна гармата без вартості матеріалу) шт. 288
6. Позакореневе підживлення чагарників і дерев (включаючи вартість мікроелементів) шт. 46
7. Обрізка дерев (кронування) віком до 5 років шт. 115
8. Обрізка дерев (кронування) віком понад 5 років шт. 230
9. Санітарна обрізка запущених дерев шт. 288
10. Санітарна обрізка чагарників шт. 35
11. Стрижка кущів в живоплоту до 1 м пог.м 115
12. Стрижка кущів в живоплоту від 1 м пог.м 288
13. Укриття на зиму теплолюбних чагарників (без вартості матеріалів) шт. 58
14. Розпушування, мульчування пристовбурних кіл шт. 23
15. Укладання геотекстилю з фіксацією кв.м. 29
16. Укладання сітки проти кротів (без вартості матеріалів) кв.м. 29
17. Рассипка мармурової крихти, кори від 4000 до 12000 за сотку кв.м. 17
ДОГЛЯД ЗА ГАЗОНОМ
1. Стрижка газону газонокосаркою кв.м. 2
2. Установка бордюрної стрічки (без вартості матеріалу) пог.м. 23
3. Аерація, скарифікація газону кв.м. 6
4. Вичісування газону кв.м. 6
5. Підживлення газону добривом (без вартості добрив) кв.м. 2
6. Знищення бур'янів на газоні: обробка гербіцидом вибіркової дії (без вартості препарату) кв.м. 12
7. Знищення бур'янів на газоні вручну кв.м. 144
8. Обробка газону фунгіцидом від хвороб і шкідників (з вартістю препарату) кв.м. 6
9. Підсів, ремонт газону (без вартості матеріалу) кв.м. 58
ІНШІ РОБОТИ
1. Водоспади, фонтани, струмки (будь-якої складності) Договірна
2. Пристрій квітників кв.м. 173
3. Посадкацибулинних кв.м. 12
4. Установка каменів на ділянці Тонна 1725
5. Пристрій автоматичної системи поливу від 4 до 11 тыс. грн. За сотку
Пакетні пропозиції
Передпроєктні роботи
Послуга Перелік робіт Площа ділянки Вартість послуги
Передпроектні роботи Консультація фахівця ознайомлення з ділянкою, побажаннями замовника, існуючої документацією, виміри, інвентаризація деревних насаджень До 10 соток Від 700 грн.
Підготовка 2-х варіантів ескізів з урахуванням Ваших побажань; До 10 соток Від 1000 грн.
Аналіз води, грунта, геопластика рельєфу До 10 соток Від 1500 грн.
Перелік робіт Площа ділянки Вартість послуги
Консультація фахівця ознайомлення з ділянкою, побажаннями замовника, існуючої документацією, виміри, інвентаризація деревних насаджень До 10 соток Від 700 грн.
Підготовка 2-х варіантів ескізів з урахуванням Ваших побажань; До 10 соток Від 1000 грн.
Аналіз води, грунта, геопластика рельєфу До 10 соток Від 1500 грн.
Підготовка проєкту ландшафтного дизайну
Послуга Перелік рабіт Площа ділянки Вартість послуги
Підготовка
Проекту
ландшафтного
дизайна
Підготовка проектної документації - генплан и дендроплан, разбивний та посадкове креслення До 10 соток Від 6 500 грн
Візуалізація окремих видових точок 3d фільм-прогулянка До 10 соток Від 1200 грн
Технологічна карта по догляду за рослинами До 10 соток Від 1200 грн
Перелік рабіт Площа ділянки Вартість послуги
Підготовка проектної документації - генплан и дендроплан, разбивний та посадкове креслення До 10 соток Від 6 500 грн
Візуалізація окремих видових точок 3d фільм-прогулянка До 10 соток Від 1200 грн
Технологічна карта по догляду за рослинами До 10 соток Від 1200 грн
Озеленення ділянки
Послуга Перелік робіт Площа ділянки Вартість послуги
Озеленення
ділянки
Підбір та закупівля рослин година 300 грн.
Посадка рослинного матеріалу 30% від вартості рослин грн.
Пристрій газону будь-якого виду сотка від 7000 грн
Перелік робіт Площа ділянки Вартість послуги
Підбір та закупівля рослин год. 300 грн.
Посадка рослинного матеріалу 30% від вартості рослин грн.
Пристрій газону будь-якого виду сотка від 7000 грн
Монтаж додаткових систем
Послуга Перелік робіт Площа ділянки Вартість послуги
Монтаж
додаткових
систем
Монтаж і схема системи автополиву ділянки сотка Від 6500 грн
Монтаж і схема системи освітлення ділянки сотка Від 5000 грн.
Монтаж і схема системи водних комунікацій сотка договірна
Перелік робіт Площа ділянки Вартість послуги
Монтаж і схема системи автополиву ділянки сотка Від 6500 грн
Монтаж і схема системи освітлення ділянки сотка Від 5000 грн.
Монтаж і схема системи водних комунікацій сотка договірна
Догляд за ділянкою
Послуга Перелік робіт Площа ділянки Вартість послуги
Догляд
за ділянкою
Комплексне обслуговування ділянки 6 соток (без вартості матеріалів, 4 рази на місяць) До 10 соток Від 7000 грн.
Перелік робіт Площа ділянки Вартість послуги
Комплексне обслуговування ділянки 6 соток (без вартості матеріалів, 4 рази на місяць) До 10 соток Від 7000 грн.

Галерея наших робіт

Нижче представлені візуалізації наших останніх робіт і приклади повністю оформлених ділянок.
Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.