Основні розділи

НАТУРАЛЬНИЙ КАМІНЬ ОКАТИШ "МУСКОВІТ" ДЛЯ ДЕКОРУ ТА ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ КУПИТИ В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Натуральний камінь Окатиш "Мусковіт"

Натуральні сіро-бежеві тони, перламутрове світіння від сонячних променів, округлі краї обкатаного каменю, чудова природна краса окатишів «Мусковіт» підкреслить витонченість вашого інтер'єру, роблячи елементи дизайну розкішними nf унікальними. Настінне панно, мозаїчне покриття для підлоги, облицювання цоколя будівлі, мощення доріжок галькою мусковіту завжди виглядають респектабельно і дуже солідно. Натуральний камінь Окатиш «Мусковіт» дуже естетичний, має привабливий зовнішній вигляд, тому високо цінується дизайнерами всього світу!


*(ціна може змінюватися в залежності від складності підрізування і торцювання).
Природний камінь вважається в усьому світі багатогранним матеріалом, оскільки відрізняється особливими практичними можливостями та декоративними властивостями. З найдавніших часів люди його використовували в будівельних і архітектурних роботах. На сьогодні його можливості ще розширилися застосуванням в ландшафтному дизайні, в оформленні інтер'єру та екстер'єру різних споруд. У кожному окремо взятому випадку дикий камінь проявляє себе з нової сторони. Натуральний мінерал захоплює своєю різноманітністю, унікальністю забарвлення і природного, природною красою. Його можна зустріти у вигляді відполірованих дрібних каменів бруківки, масивних, грубих блоків старовинних стін, великих валунів у ставку у парку.

Батчелоріт, антоніт, котяче срібло, амфілогіт, серіколіт – різноманіття іменувань натурального мінералу мусковіту, який досить має попит і є поширеним каменем. Компанія «Декор Таун» пропонує купити в Києві натуральний природний матеріал – Окатиш «Мусковіт», здатний задовольнити всі ваші запити в ландшафтному дизайні та декорі різних поверхонь. Плоска двостороння окатанна галька з мусковіту – недорогий і прекрасний варіант для облицювання і мощення!
Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.