Основні розділи

ПРОДАЖ НАТУРАЛЬНОГО КАМЕНЮ МУСКОВІТ "ПЕРСИК" ДЛЯ ДЕКОРУ ТА ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Натуральний камінь Мусковіт "Персик"

Основною перевагою мусковіту, або, як його ще називають, кварциту – це наявність в кольорі відблиску золота, що ви не знайдете в штучному камені. Також, приємно радує ціна даного натурального каменю – значно нижче штучного. В інтер'єрі Мусковіт використовують у вигляді рваного каменю на камінах, печах, дверних укосах тощо. і використання його обмежується тільки фантазією дизайнера. Як уже згадувалося раніше в Мусковіті присутній відблиск золота і срібла – все через те що в його складі є слюда, золото і срібло, і, при різному куті падіння світла, залежить відблиск цього каменю – створюється дивовижна гра світла.

*(ціна може змінюватись в залежності від складності підрізування та торцювання).
На сьогодні помічена тенденція повернення до всього натурального і природного, зокрема, це стосується і будівельно-оздоблювального матеріалу. Безликий, штучний пластик і метал як елементи декору потроху відходять в минуле, готуючи собі на зміну прекрасну альтернативу – натуральний камінь.

Котяче срібло, антоніт, амфілогіт, серіколіт, батчелоріт – широке різноманіття іменувань натурального мінералу мусковіт. Будучи досить поширеним і маючі попит каменем, мусковіт легко впізнають за своїм зовнішнім виглядом. Перламутрово-скляний блиск, сріблясто-золотисте сяйво, світле забарвлення, досконале розщеплення і легке розщеплення на пружні, тонкі листочки – безпомилкові характеристики даного мінералу.

Натуральний камінь Мусковіт теплого відтінку Персик використовується в якості декорує і облицювального будівельного матеріалу, що застосовується для оформлення інтер'єру та екстер'єру приміщень. Унікальний малюнок і неповторна фактура природного каменю стануть ексклюзивною родзинкою вашого дизайну. Мощені природним каменем стіни, каміни, дверні укоси або печі завжди будуть притягувати погляд ваших гостей і залишатися в їх пам'яті як незабутня риса вашого оздоблення. Масивний зовнішній вигляд декорованих поверхонь викликає відчуття спокою, захищеності і домашнього затишку. Камінь Мусковіт Персик, вироблений самою природою, завжди буде поза конкуренцією!

Купити в Києві натуральний камінь Мусковіт Персик для облицювання, декору та ландшафтного дизайну ви зможете в будівельній компанії «Декор Таун» за дуже доступною ціною! Купуючи мінерал Мусковіт сьогодні, вже завтра ви зможете приміряти цей шикарний, натуральний, дизайнерський «наряд» до свого інтер'єру!
Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.