Основні розділи

НАТУРАЛЬНИЙ КАМІНЬ "АНДЕЗИТ" ДЛЯ ДЕКОРУ ТА ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ КУПИТИ В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Натуральний камінь "Андезит"

Безсумнівно, натуральний камінь є найдавнішим облицювальним матеріалом. У наш час для просторих приватних будинків і сучасних котеджів природний камінь підходить куди краще. Використання каменю обгрунтовано його унікальними властивостями такими, як міцність, стійкість до зовнішнього середовища, цінність, декоративність, довговічність.

У компанії «Декор Таун» ви можете замовити та купити в Києві фасадний декор і бездоганний дизайн вашого будинку – натуральний камінь «Андезит». Пропонований нами камінь використовується для декоративного оздоблення внутрішніх та зовнішніх стін, фасадів будівель, камінів, альпійських гірок, садових доріжок, водоспадів. Список можна ще довго продовжувати, оскільки його застосування практично безмежно і підвладне фантазії вашого дизайнера.

*(ціна може змінюватися в залежності від складності підрізування і торцювання).
Твердої текстури Андезит має привабливе, благородне темно-сіре забарвлення, а його фактура багата малюнками самої природи: можна зустріти силуети листя папороті, різні розводи, що нагадують паморозь тощо.

Облицювання андезитів фасадів споруд повністю перетворює їх зовнішній вигляд, додаючи їм старовини та історії. Так, нудний цегляний або бетонний будинок легко перетворюється в старовинний замок або маєток, одягаючи шикарний наряд дизайнера.

Стіни, облицьовані натуральним каменем, дарують їх власнику почуття стабільності, розкоші та значності. Звичайний будинок стає справжнім родинним гніздом, а невелике кафе – елітним закладом.

Мощення цоколя природним каменем андезит – звичайне явище. Декорування диким каменем увійшло в моду завдяки його естетичній красі, зносостійкості та довговічності, а проблеми з вологістю, грибками, ушкодженнями йдуть далеко на задній план.

Мистецьки оброблений каменем паркан – це красива, довговічна, надійна споруда, яка гармонійно вписується в будь-який природний ландшафт. Таке огородження завжди буде предметом естетичної насолоди для господарів будинку, сусідів, гостей.

Красиво облицьований андезитом камін, завжди буде збирати біля себе кохану компанію близьких і дорогих вам людей на приємні бесіди за чашкою кави або чаю!
Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.