Основні розділи

Залізобетонні прогони

Тут вказані наші базові ціни на прогони. Телефонуйте до нас і ми завжди можемо запропонувати вам додаткову знижку на залізобетонні прогони.
Назва виробу Клас
бетону
Маса,
кг
Довжина
(L),мм
Висота
(H),мм
Ширина
(B),мм
Ціна,
грн
ПР 45.4.4-5 B25 1550 4480 440 380 5500,86
ПР 45.4.4-7 B25 1550 4480 440 380 6058,80
ПР 60.4.4-5 B25 2050 5980 440 380 11665,74
ПРГ 28.1.3-4 АIII B20 250 2780 300 120 1372,92
ПРГ 32.1.4-4 АIII B20 375 3500 400 120 1421,88
ПРГ 36.1.4-4 АIII B20 425 3580 400 120 1863,54
ПРГ 60.2.5-4 АIII B25 1500 5980 500 200 8185,50
ПР 34.4.4-4 АIII B15 1280 3380 440 440 4274,82
ПР 60.5.5-7 АIII B25 3300 5980 520 540 19381,02

Залізобетонні прогони у Києві та Київській області

Залізобетонні вироби різного типу давно стали важливою частиною будівельного бізнесу. Саме такі вироби дозволяють гарантувати якість і надійність майбутньої споруди. Для тих, хто хоче купити в Києві прогони — ми готові запропонувати цікавий варіант. У вас вийде істотно заощадити, якщо вирішите співпрацювати з "Декор Таун".

Прогони відносяться до особливого класу залізобетонних виробів — вони виготовляються тільки на заводах, при цьому може використовуватися виключно "важкий" бетон — в основному. Сьогодні, виробники намагаються використовувати марки М300, або — М200.

Структура прогонів практично не відрізняється від залізобетонних стовпів. Це арматурний каркас, а також застиглий бетонний розчин. Особливістю цих виробів, є їх розмір. Велика маса, в поєднанні з унікальною міцністю, а також довжиною — дозволяє використовувати цей матеріал в багатьох видах будівельних робіт. Прогони часто стають опорами, на які встановлюються інші елементи. Найчастіше — це бетонні плити. Вся справа в їх стійкості та довговічності — з ними, конструкція буде максимально міцною і надійною.

При виробництві, повинні враховуватися певні стандарти — вироби створюють з розрахунком на певні навантаження, і повинні використовуватися суворо за цими вимогами.

Особливості маркування

Щоб класифікувати продукцію цього типу, виробники користуються літерами та числами.

Букви дають розібратися у вигляді прогону, а також його габаритах.

П — ця буква є загальним позначенням для монолітних прогонів;

ПР — це монолітний прогін, який оснащений спеціальною "полицею";

ПРГ — профіль прямокутної форми.

Цифри — вони дозволяють зрозуміти, який клас арматури використовувався, і яке навантаження здатний витримати цей виріб.

Є позначення, які дозволяють розібратися зі специфікою самого прогону, зрозуміти, який бетон використовувався при виробництві.

Н — нормальна проникність;

П — символізує про те, що прогін має знижену проникністю.

Різновиди продукції, яка може використовуватися на будівництві

Перш, ніж купити прогони в Києві — розберіться з їх специфікою, це дозволить зробити дійсно правильний вибір і уникнути проблем, при зведенні певних конструкцій.

Залізобетонні прогони, що відрізняються прямокутним перетином

Ці вироби відрізняються певною складністю монтажу — профіль може мати різні розміри. Це позначається на надійності кріплення. Доводиться використовувати додаткові "відгини", щоб забезпечити себе від неприємностей.

Прогони з тавровим перетином

Цей матеріал вважається найбільш популярним в сучасних реаліях. Чудово справляється з екстремальними навантаженнями — тому застосовується в місцях з небезпекою землетрусів, а також на територіях, де дуже низькі температурні показники.

Ідеально підійдуть для приміщень, що не опалюються. Варто відзначити стійкість, до впливу багатьох зовнішніх факторів.

1 ПР — використовується ненапружена арматура.

2 ПР — використовується напружена арматура.

3 ПР — то ж, але для конструкцій з крутизною від 5% і менше.

4 ПР і 5 ПР — присутні діагональні "полки". Можуть використовуватися на ухилах не більше 25%.

Особливості застосування таких виробів

Перш ніж визначитися з маркою прогонів потрібно врахувати кілька факторів — умови експлуатації, а також загальну специфіку монтажу.

Є кілька основних напрямків, де застосовуються прогони:

Є відмінною основою, на яку укладають плити перекриття;

Верхній горизонтальний "упор", в різноманітних отворах;

Можуть служити в для підсилювання кроквяної системи.

Якщо розглядати загальну особливість — дозволяють надійно зміцнити будь-яку конструкцію, роблять її більш довговічною.

Від чого залежатиме ціна прогонів

Це питання хвилює багатьох потенційних покупців, які хочуть купити прогони в Києві. Хоч демократична політика нашої фірми, цікаво знати всі особливості ціноутворення.

Насправді все дуже просто — чим більше розмір прогону, тим вище його ціна. Також, вона буде прямо залежати від марки бетону, який використовувався при створенні виробу.

Якщо виріб наділений особливими властивостями, або використовувалася унікальна марка арматури — це швидше за все позначиться на його ціні, такі прогони є дорожчими.

Популярністю користуються універсальні вироби, в яких поєднується якісна арматура і хороша марка "важкого" бетону. Якщо вас цікавлять ціни конкретних виробів — їх можна побачити на сторінках нашого ресурсу. Оптові покупці можуть розраховувати на певні знижки. Решта питань за цінами — уточнюйте у менеджерів.

Вибір на користь кращого постачальника

Що варто враховувати, якщо хочете купити прогони в Києві? В першу чергу — чесність і відкритість фірми, з якою збираєтеся співпрацювати. "Декор Таун" є командою досвідчених фахівців, які допоможуть вам підібрати залізобетонні вироби для здійснення задуманого проєкту. Ми готові забезпечити ваш будівельний об'єкт усіма необхідними матеріалами — вам не доведеться шукати інших постачальників.

Варто відзначити нашу цінову політику — ніяких збільшень до ціни, ми намагаємося тільки для своїх клієнтів. Не намагаємося бути посередниками між потенційними покупцями та дистриб'юторами, і лобіювати інтереси останніх. Якщо ми укладаємо договір — поставки будуть безперебійними. Вам не доведеться хвилюватися про матеріали для роботи — ми доставляємо всю продукцію точно в обумовлений час.

Ми готові допомогти вам купити прогони в Києві за найнижчою ціною — постараємося правильно підібрати необхідну продукцію. Відділ логістики працює блискавично — замовлення буде сформовано і доставлено по вказаній адресі. Графік поставок — виключно наша турбота, вам не доведеться постійно тримати в голові дні, в які будуть привезені необхідні матеріали.

Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.