Основні розділи

Розчини будівельні

  • Стяжки підлоги
  • Земляні роботи
  • Чорнова штукатурка
  • Мостові споруди
  • Колодязі, гідрозахисні конструкції
  • Високо відповідальні конструкції
розчин будівельний
Характеристики
Цементний розчин марки М100 (В7.5) застосовується в основному при проведенні кладок і штукатурних робіт, а так само при виготовленні цементних стяжок підлог. Основна відмінність розчину М100 від бетону аналогічної марки — відсутність великого заповнювача (щебеню) в складі суміші. Природно, сам склад — теж інший. Значно більший вміст цементу і піску, ніж в бетоні аналогічної марки.

Цементний розчин марки М150 (12,5) застосовується в основному при проведенні кладок і штукатурних робіт, а так само при виготовленні цементних стяжок підлог. Основна відмінність розчину М150 від бетону аналогічної марки — відсутність великого заповнювача (щебеню) в складі суміші. Природно, сам склад — теж інший. Значно більший вміст цементу і піску, ніж в бетоні аналогічної марки.

Цементний розчин марки М200 (В15) застосовується в основному при проведенні кладок і штукатурних робіт, а так само при виготовленні цементних стяжок підлог. Основна відмінність розчину М200 від бетону аналогічної марки — відсутність великого заповнювача (щебеню) в складі суміші. Природно, сам склад — теж інший. Значно більший вміст цементу і піску, ніж в бетоні аналогічної марки.

Розчин цементної марки М300 (В22,5) рідко застосуємо в класичних видах робіт, де зазвичай використовуються цементні розчини: кладочні, штукатурні тощо. Основна область застосування розчину М300 - виготовлення високоміцних стяжок підлог і пристрій монолітних перекриттів. У більшості випадків подібна марка цементного розчину використовується в конструкціях з підвищеними вимогами до міцності та довговічності.

Доцільно застосовувати розчин М300 при влаштуванні монолітних перекриттів з легкого бетону, де як крупний заповнювач використовується керамзит, а елементом виступає розчин М300.

Головна відмінність розчину М300 від товарного бетону цієї ж марки — це відсутність в складі суміші великих наповнювачів (щебеню, гравію). Основний склад і пропорції цементу і піску теж інші. У цементному розчині роль великих заповнювачів так само виконує пісок.
Розчини М100 (В7.5), М150 (В7.5) також можуть називатися як: цементний, будівельний, розчин, штукатурний розчин.

Розчин М200 (В15) також може згадуватися як: цементний, будівельний, розчин, штукатурний розчин. Якщо в складі розчину застосовується пісок з великим модулем величезності, такий розчин може називатися піско-бетоном або дрібнозернистим бетоном.

Розчин М300 (В22,5) також може згадуватися як: кладки, штукатурний або будівельний розчин. Однією з різновидів розчину М300 є піско-бетон М300. І якщо в складі звичайного будівельного розчину застосовується пісок зі стандартним для бетонних сумішей модулем величезності, то в піско-бетона використовуються спеціальні види піску з великим модулем величезності (МКР).

РОЗЧИН ЦЕМЕНТНИЙ Ж-1(гарцовка)

РОЗЧИН ЦЕМЕНТНИЙ П-4

БЕТОН ДРІБНОЗЕРНИСТИЙ

РОЗЧИН КЛАДОЧНИЙ П-8

РОЗЧИН КЛАДОЧНИЙ П-12

РОЗЧИН ШТУКАТУРНИЙ

РОЗЧИН ЦЕМЕНТНО-ВАПНЯНИЙ

РОЗЧИН ЦЕМЕНТНИЙ П-8

РОЗЧИН ЦЕМЕНТНИЙ П-12

РОЗЧИН ДЛЯ УКЛАДКИ ФЕМ

Застосування
Розчини застосовуються при будь-яких видах робіт кладок, заливці стяжок підлог і оштукатурюванні стін. Можуть використовуватися в якості бетонної підготовки перед настиланням гідроізоляції та пристроєм армування, при проведенні монолітних робіт.
Питання
Чи підійде розчин М100 для заливки стяжки під плитку?
Ні.
Не підійде. Міцність цементного розчину М100 все ж занизька для подібних робіт. Дивіться в сторону піско-бетону М300. Це більш міцна і відповідна основа під укладання плитки.
Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.