Основні розділи

Ціни на ребристі плити

Тут вказані наші базові ціни на ребристі плити перекриття. Телефонуйте до нас і ми завжди можемо запропонувати вам додаткову ЗНИЖКУ на плити перекриття.
Назва Маса,
т
Клас
бетону
Дов-на
(L), мм
Висота
(H), мм
Ширина
(B), мм
Ціна
(без доставки)
ПРС 56.15-15 2.830 B25 5650 220 1490 10699,39
ПР 60.15-8 2.610 B25 5980 220 1490 7689,79
ПР 63.15-8 2.720 B25 6280 220 1490 8342,40
ПР 72.15-8 3.100 B25 7180 220 1490 10346,69
Промислове будівництво постійно розвивається, але деякі матеріали залишаються незамінними. Якщо ви вирішили купити плити ребристі в Києві, то розбираєтеся в їх унікальних властивостях і хочете створити дійсно надійну і довговічну конструкцію.

Популярність заснована на унікальних характеристиках. Вироби часто використовуються багатьма відомими фірмами, які стежать за тим, щоб при їх виготовленні не порушувалися загальні стандарти. Вироби, створені не по ДСТУ, не можуть продаватися або використовуватися при будівництві абсолютно будь-яких будівель.

При виробництві ребристих плит, можуть використовуватися різноманітні марки бетону — це буде позначатися на основних характеристиках виробу, і на особливості його майбутнього використання.

Кожен проєкт відрізняється своїми особливостями — деякі плити створюються з їх урахуванням. Конструктивні особливості таких виробів — це наявність поглиблень в гранях, а також спеціальних отворів в полках — завдяки таким особливостям, бетонні шпонки, які потрібно встановлювати між плитами, монтуються набагато легше. Цю своєрідну хитрість виробники почали застосовувати нещодавно.

Переваги використання ребристих плит

Це ЗБВ вдає із себе цільну плиту, яка покрита поздовжніми ребрами, які виконують функцію балок. Кожен виробник намагається створювати продукцію, яка зможе впоратися з колосальними навантаженнями. Вони додають різноманітні поперечні елементи, що поліпшують загальні характеристики продукції. Хоч відмінності у виготовленні, вживані матеріали та інші чинники, ці вироби можуть похвалитися цілою низкою унікальних переваг, які позначаються на їх популярності в сучасному будівництві:

Ребриста поверхня, дозволяє істотно заощадити бетонний компонент, особливе армування дозволяє істотно зменшити товщину таких виробів. Але міцність конструкції, від цього зовсім не страждає — в цьому унікальна особливість такої плити;

Деякі будівельники збільшують ширину прольотів споруди, але це не позначається на показниках ребристих плит. Вони завжди готові впоратися з колосальним навантаженням, тим самим збільшуючи експлуатаційний період всієї будівлі;

Варто враховувати особливості виробництва. Плити створюють досить швидко, тому кожен потенційний клієнт зможе розраховувати на своєчасні поставки необхідної кількості високоякісного матеріалу;

Якщо ви хочете знизити загальні витрати на будівництво певного об'єкта — варто купити у нас ребристі плити, які не тільки відрізняються унікальними характеристиками та стійкістю, але і дозволяють істотно заощадити;

Будівельні проєкти відрізняються складністю — все залежить від загальних особливостей, але завдяки величезному вибору і наявності різних розмірів, кожен клієнт зможе підібрати продукцію, яка буде повністю відповідати його вимогам.

Особливості розрахунку матеріалу

Якщо ви вирішили купити плити ребристі в Києві — потрібно задуматися над тим, як грамотно розрахувати необхідну кількість матеріалу, щоб забезпечити свій об'єкт, а також заощадити власні кошти.

Наша порада — знайдіть професіонала і проконсультуйтеся з ним — тільки так можна оптимально розрахувати габарити необхідної продукції та її кількість. Потрібно визначити не тільки ширину. Висота і загальна вага виробу грають величезну роль. Неправильні підрахунки приведуть до проблем з майбутнім будівництвом. У вас не вийде монтувати неправильно підібрані елементи — це позначиться на термінах здачі проєкту.

Якщо розглядати цінову політику — тут все буде залежати від обраного різновиду виробів, матеріалів, використовуваних при створенні, унікальних характеристик і інших важливих чинників. У нас представлена високоякісна продукція, яка проходить суворий контроль, і дозволяє розраховувати на успішне закінчення будівельних робіт. Плити точно впораються з навантаженням, і допоможуть продовжити експлуатаційний період практично будь-якої сучасної споруди. Головне правильно їх підібрати, врахувати всі особливості.

Довіртеся професіоналам

Хочете купити плити ребристі в Києві, але не можете знайти фірму, з якою хотілося б укласти довгострокову угоду і вести плідну співпрацю? Вам терміново потрібно звернутися до фахівця з "Декор Таун" - молодої компанії, яка вже давно заявила про свої амбіції та поступово освоює будівельний ринок.

Ми продаємо не тільки ребристі плити — є й інші матеріали, які найчастіше використовуються будівельниками. Вважаємо за краще працювати на довгостроковій основі — нам довіряють багато відомих фірм, ми забезпечуємо всіх їх об'єкти необхідними матеріалами найвищої якості.

У чому наші особливості

Крім величезного вибору різноманітних будівельних матеріалів, ми готові здивувати кожного потенційного клієнта:

Талант наших фахівців, дозволяє грамотно підібрати необхідні матеріали, налагодити їх своєчасні поставки;

Логістика — якщо ви стали нашим клієнтом, можете не переживати з приводу своєчасності поставок, їх формування, якості товару — все це контролюють досвідчені професіонали, які знають як і коли привозити необхідну кількість товару, підбирають потрібний транспорт і налагоджують стабільний графік.

Ваші кошти будуть витрачатися максимально раціонально — ми є фірмою, яка переживає за своїх потенційних клієнтів, і хоче запропонувати їм вигідні умови для співпраці. Тому ніколи не намагаємося завищувати ціни, і працюємо тільки з перевіреними виробниками, які дійсно контролюють якість своєї продукції.

Завдяки оперативності, ми встигаємо обслуговувати безліч об'єктів — кожен клієнт може розраховувати не тільки на розумні ціни або індивідуальний підхід, але і на найвищу якість продукції та проданий графік поставок.
Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.