Основні розділи

Залізобетонні труби

Тут вказані наші базові ціни на залізобетонні труби. Дзвоніть до нас та ми завжди зможемо запропонувати вам додаткові ЗНИЖКУ на залізобетонні труби.

Залізобетонні труби у Києві та Київській області

Історично каналізаційні розподільники представляли проходи та споруди з різного виду каменю, цегли. Зараз каналізаційні системи стали створюватись із залізобетонних водопропускних труб. Залізобетонні безнапірні та напірні труби — це багатофункціональні конструкції. Сфери їх використання дуже широкі. Труби ЗБВ використовують у всіх видах будівництва: промисловому, цивільному, гідротехнічному, автодорожньому тощо.

Труби залізобетонні напірні та безнапірні використовуються при проведенні підземних напірних і безнапірних трубопроводів колекторів побутових і виробничих речовин, а також атмосферних і стічних вод. Труби залізобетонні безнапірні виготовляються відповідно до ДСТУ Б В.2.5-46:2010, а труби залізобетонні напірні виготовляються за ДСТУ Б В.2.5-55:2010

У промисловому будівництві використовують трубу залізобетонну розтрубну для прокладки водовідводів. Залізобетонні труби безнапірні розтрубні та фальцеві зроблені з важкого бетону і призначені для укладання підземних трубопроводів, які переміщують побутові стоки та підземні води, які не ворожі до залізобетону. Якщо пересувна рідина або грунти є ворожі щодо залізобетону, то ЗБВ труби повинні мати підвищені додаткові вимоги, встановленні в проєкті трубопроводу.

Спосіб монтажу розтрубних ЗБВ труб вибирається з урахуванням наявності необхідних механізмів і обладнання. Також потрібно розрахувати індивідуальність умов споруди трубопроводу. Підвіз труб на місце монтажу виконується за допомогою спеціальних автомобілів, оснащених спеціальними причепами для транспортування цих виробів. Вивантаження та укладання ЗБВ труб робиться за допомогою спеціально обладнаного крана, у якого є спеціальні тяги для підйому труби.
Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.