Основні розділи

Продаж будівельних матеріалів у Києві та Київській області

Компанія "Декор Таун" ведучий постачальник будівельних матеріалів на ринку України. Ми надаємо повний спектр послуг з підбору і повного забезпечення якісними будматеріалами практично будь-якого будівельного об'єкта.

У нас є всі необхідні можливості та професійний талант для надання комплексу послуг пов'язаного з постачання і забезпеченням будівництва. Ми не є представниками інтересів виробника або дистриб'ютора будматеріалів, а повністю зосереджуємося на потребах партнера, забезпечуючи безперебійність постачання якісних матеріалів точно в строк, без ризиків і зайвих витрат.

Сервіс та оперативність — наші основні цінності, завдяки яким ми отримали високий рівень довіри у наших партнерів. Ми обслуговуємо найбільші будівництва Києва, надаючи комплекс послуг починаючи з професійного підбору матеріалів, з подальшою їх комплектацією, закінчуючи оперативною логістикою.

Ми не просто поставляємо будматеріали, а і встановлюємо нові стандарти в області якості послуг, цінностей, своєчасності та ефективності витрат.
Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.