Основні розділи
Оберіть, зацікавлену вас, категорію продукції

Залізобетонні вироби

Залізобетонні вироби у Києві, продаж та доставка
Сьогодні ЗБВ популярний на всіх стадіях будівництва. Матеріал, що поєднує в одному виробі властивості арматури та бетону, дуже надійний навіть для будівель і споруд величезних масштабів. Бетонні вироби, які армують сталевими прутами називають залізобетонними.

Каркас залізобетонного виробу завжди складається зі сталевої арматури, дроту і зварних з'єднань. Сталевий дротяний каркас добре працює на пружні деформації розтягу, хоча бетон сам по собі не здатний справлятися з таким типом навантажень. Бетон занадто крихкий, але все ж він чудово приймає навантаження стиск. Таким чином, властивості бетону покращуються завдяки міцності арматури. Тужавіючи на повітрі, бетон змінюється у своїх об'ємах, зменшуючись, чіпко охоплюючи арматурний каркас.

Міцність даного зчеплення приймає великі значення. Велике і надійне зчеплення сталевих прутів з бетоном, як наповнювачем, дозволяє цим двом матеріалам витримувати великі навантаження, працюючи разом. Тому ЗБВ широко знайшло застосування для створення міцних фундаментів будівель у вигляді ФБС і стрічкового фундаменту, для заливки яких використовують бетон М200 або М100.

Ідея армування полягає в натягу арматури ще до корисного навантаження виробу ЗБ. Наполегливим елементом для арматури є бетон.Напружено-армований бетон можливо отримати двома способами:

  1. Натяг та фіксація арматури на спеціальних анкерах з подальшою заливкою бетоном. При певній мірі тужавлення бетону відбувається навмисне вивільнення арматури з кріплень. Через пружні деформації прут сталі повертається у своє початкове положення, при цьому деформується залитий бетон. Простіше кажучи, відбувається надмірне стягування бетону, звідси його зміцнення в майбутній конструкції.
  2. У виробі, що виготовляють, спочатку залишають спеціальні циліндричні канали, які пізніше будуть використані для інсталяції арматурних прутів. В канали затверділого бетону вставляють арматуру і натягують її з обох, що виступають, сторін. Застиглий бетон використовується опорою в натягу. В такому стані цементний розчин заповнює ці канали з арматурою.


Зменшення маси виробів можна досягти завдяки попередньо-напруженим конструкціям ЗБВ, у разі яких більш повноцінно відбувається залучення міцності сталі та бетонної суміші. А для профілактики та застереження появи тріщин, підвищення терміну експлуатації, нерідко проводять попереднє обтиснення бетону.

Залізобетонні вироби (ЗБВ) переваги:
  1. Не піддається корозії, має високі теплоізоляційні показники, не ламається, і, до того ж, є, економічно привабливим матеріалом шляхом низької ціни. Якраз ціновий фактор створює для ЗБВ більший пріоритет перед монолітом
  2. Заощаджуйте на закупівлі лісу, оренді опалубки, оренді бетонопомпи, покупці бетону та робочих бригадах. Купуйте і встановлюйте готові вироби, які пройшли потрібні атестації та підтверджені якістю. Вироби добре пропарені та доведені до необхідних норм.
  3. Прискорити процес зведення споруд при монолітному будівництві, необхідно, чекати поки залитий бетон застигне і набере проектну міцність для продовження зведення монолітної конструкції.
  4. Широкий асортимент, вибір форм і можливість виготовлення ЗБВ за кресленнями клієнта з заявленими вимогами.
  5. Проведення монтажу в будь-яку пору року.
Залізобетонні вироби (ЗБВ) - весь комплекс
+ індивідуальне виготовлення
В останні роки залізобетон в Україні став одним з найбільш популярних будівельних матеріалів. Природно, будівництво із залізобетону стало таким популярним, в першу чергу, завдяки численним перевагам, які демонструють ЗБВ вироби.

По-перше, це виняткова довговічність і пожежна стійкість в порівнянні з іншими матеріалами (наприклад, сталлю). По-друге, це висока стійкість до біологічних та хімічних впливів, яким постійно піддається будь-який будівельний об'єкт. По-третє, високий опір до навантажень динамічного та статичного характеру. По-четверте, це відмінна технологічність, завдяки якій при бетонуванні легко отримати конструкцію будь-якої форми. І, нарешті, одна з основних перевага ЗБВ — ціна, яка порадує будь-якого покупця. В цілому ж вартість ЗБВ набагато нижче, ніж вартість тих же сталевих конструкцій або конструкцій з інших матеріалів.

Виробництво ЗБВ і подальша робота з ними відрізняються, в залежності, від типу залізобетонних виробів. Так, наприклад, бувають збірні залізобетонні вироби, в цьому випадку завод залізобетонних виробів (Київ це чи інше місто) займається не тільки безпосередньо виготовленням ЗБВ, але також здійснює монтаж залізобетонних конструкцій в готову споруду. Також існує монолітний залізобетон — тут бетонування відбувається прямо на будівельному майданчику. І, нарешті, останній тип — це збірно-монолітний залізобетон, в якому поєднуються переваги збірних і монолітних конструкцій.

Сьогодні купити залізобетонні вироби досить легко, адже всі основні залізобетонні заводи України (наприклад, завод Ковальської, Київ) зараз працюють на повну потужність, завдяки, постійному попиту, яким користується продукція ЗБВ. Також, слід зазначити, що виготовлення виробів із залізобетону постійно вдосконалюється і розвивається: кожен завод ЗБВ (Київ чи це, чи ні) намагається поліпшити технології виробництва, переймаючи зарубіжний досвід, закуповуючи найсучасніше обладнання.

Для тих, кому потрібні залізобетонні вироби (Київ), компанія «Декор Таун» пропонує широкий каталог залізобетонних виробів, в який входять: фундаменти, бордюри, панелі перекриття, палі, ліфтові шахти, тротуарні та дорожні плити, а також багато-багато іншого. Повний асортимент ЗБВ, прайс на кожен виріб Ви можете подивитися на нашому сайті або дізнатися у наших співробітників.

Якщо Вам для будь-якої мети потрібні ЗБВ (Київ), Ви можете купити ЗБВ в компанії «Декор Таун». Саме у нас один з найбільших асортиментів ЗБВ (Київ) за доступною ціною. Продаж залізобетонних виробів і доставка ЗБВ завжди здійснюється оперативно, і, з індивідуальним підходом до кожного клієнта, що забезпечує Вам повний комфорт. А, крім, того, наші ціни на ЗБВ приємно здивують та порадують будь-якого клієнта.

Якщо Вам потрібні бетонні вироби від виробника гарантованої високої якості, і, за більш ніж доступною ціною, дзвоніть нам за телефонами, які вказані на сайті. Також ми завжди раді бачити Вас в нашому офісі, де ми обов'язково надамо відповідь на всі Ваші питання та допоможемо підібрати відповідні залізобетонні вироби.

У компанії «Декор Таун» вигідно купувати, тому що:

Ми можемо гарантувати Вам високу якість залізобетонних виробів, доступні ціни, надійність і своєчасну доставку в Києві та області. Наші фахівці із задоволенням підберуть для Вашого будівництва необхідні вироби ЗБВ будь-якої номенклатури та проконсультують Вас.

Ви отримаєте гарну знижку. Телефонуйте!
Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.